Oeuvre van Aliona van der Horst: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 124: | Regel 124: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[Liefde is aardappelen] | | height="13" | [[Liefde is aardappelen]] | ||
| regisseur | | regisseur | ||
| 2017 | | 2017 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Gerlach]] | |||
| regisseur | |||
| 2023 | |||
| film | |||
| | | | ||
Versie van 21 mei 2024 14:12
| Titel | Maker | Jaar | Medium | Opmerkingen | |
| Dame met het witte hoedje | regisseur | 1997 | televisie | ||
| Vast aan de ketting | regisseur | 1998 | televisie | serie Yoy | |
| Kiev | regisseur | 1998 | televisie | serie Diogenes | |
| Het rode doosje | regisseur | 1998 | televisie | serie Ik ben boos | |
| Het staat niet op zijn hoofd geschreven | regisseur | 2000 | televisie | serie Stappen | |
| Na de lente van '68: een kleine liefdesgeschiedenis | regisseur | 2000 | televisie | ||
| Opgelucht | regisseur | 2003 | televisie | serie Rauw op je dak | |
| Passie voor de Hermitage | regisseur | 2003 | televisie | documentaireserie | |
| The Hermitage Dwellers | regisseur | 2000 | film | gebaseerd op documentaireserie | |
| Voices of Bam | regisseur | 2006 | televisie | ||
| Verander de wereld en Wereldberoemd in kleine kring | regisseur | 2007 | televisie | serie Allemaal film | |
| Boris Ryzhy | regisseur | 2008 | televisie | ||
| The more you know, the less you need | regisseur | 2010 | televisie | serie De magie van wetenschap | |
| Water children | regisseur | 2011 | televisie | ||
| Don't shoot the messenger | regisseur | 2013 | televisie | ||
| Liefde is aardappelen | regisseur | 2017 | televisie | ||
| Gerlach | regisseur | 2023 | film |