Mireille Bekooij in de media: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '<<< Terug naar biografie :''Dit artikel is een beginnetje. U wordt uitgenodigd om op 'bewerken' te klikken en dit artikel aan te vullen. ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
| height="13" | | | height="13" | | ||
| ''Ik hou van Holland'' <br />(spelprogramma / RTL4) | | ''Ik hou van Holland'' <br />(spelprogramma / RTL4) | ||
| Als kandidaat te gast | | Als kandidaat te gast i.v.m. jubileum RTL | ||
| 01-11-2014 | | 01-11-2014 | ||
| televisie | | televisie | ||
| kandidaat | | kandidaat | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | | |||
| ''25 jaar RTL'' <br />(herhaling / RTL4) | |||
| ''Koffietijd!'' n.a.v. 25-jarig jubileum RTL | |||
| 01-11-2014 | |||
| televisie | |||
| herhaling | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 8 feb 2015 15:04
- Dit artikel is een beginnetje. U wordt uitgenodigd om op 'bewerken' te klikken en dit artikel aan te vullen.
| ID | Titel | Onderwerp | Datum | Medium | Opmerking |
| Ik hou van Holland (spelprogramma / RTL4) |
Als kandidaat te gast i.v.m. jubileum RTL | 01-11-2014 | televisie | kandidaat | |
| 25 jaar RTL (herhaling / RTL4) |
Koffietijd! n.a.v. 25-jarig jubileum RTL | 01-11-2014 | televisie | herhaling | |
| Lang leve de TV (spelprogramma / TROS) |
Als kandidaat te gast | 2011 | televisie | kandidaat | |
| Mooi! weer De Leeuw - The day after (praatprogramma / VARA) |
interview n.a.v. de 3de Koffietijd!-special voor Cordaid | 2008 | televisie | interview |