Gallery: Zeskamp 17 augustus 1968: verschil tussen versies

Uit B&G Wiki
Renekoenders (overleg | bijdragen)
Geen bewerkingssamenvatting
Renekoenders (overleg | bijdragen)
kGeen bewerkingssamenvatting
 
Regel 39: Regel 39:
|- valign="top"
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_022_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_021_con.png|thumb|200px]]
|- valign="top"
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_022_con.png|thumb|200px|[[Regine Clauwaert]] en [[Dick Passchier]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_022_con.png|thumb|200px|[[Regine Clauwaert]] en [[Dick Passchier]]]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001010582_023_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048266_001_con.png|thumb|200px]]
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001048266_001_con.png|thumb|200px]]



Huidige versie van 15 mei 2013 07:36

Finale in Zutphen, uitgezonden op 17 augustus 1968. De foto's zijn genomen door A. Vente.

Regine Clauwaert
Regine Clauwaert en Dick Passchier
Regine Clauwaert
Terug naar de productie || Terug naar het gallery overzicht