Oeuvre Koert-Jan de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
| Presentator | | Presentator | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Televisie | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Kids Top20]] | |||
| Presentator | |||
| 2004 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 6 okt 2008 15:19
| Titel | functie | jaar | medium |
| Bestemming Nederland | Presentator | 2008 | Televisie |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | Acteur | 2002 | Televisie |
| Goudkust | Acteur | 2001 | Televisie |
| House Vision | Presentator | 2008 | Televisie |
| Kids Top20 | Presentator | 2004 | Televisie |
| Kees & Co | Acteur | 2001 | Televisie |
| Lieve lust | Acteur | 2005 | Televisie |