Oeuvre van René van Brakel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width="83" | opmerking | | width="83" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Lokale Omroep Nuenen]] | |||
| presentator | |||
| 1990-1993 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 25 mei 2012 12:59
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Lokale Omroep Nuenen | presentator | 1990-1993 | radio | |
| Stichting Lokale Omroep Mistral Radio Geldrop | presentator | 1994-1997 | radio | |
| Omroep Brabant | presentator, redacteur | 1997-2002 | radio | |
| Omroep Brabant | voice-over | 1998-2002 | televisie | |
| Brabant nieuws | presentator, redacteur | 1998-2008 | televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | verslaggever | 1998 | radio | |
| Met het oog op morgen | verslaggever | 2004 | radio | |
| Radio 1 ochtendjournaal | verslaggever | 2007-2008 | radio | |
| Journaal op 3 | presentator | 2008-2011 | televisie | |
| NOS op 3 | presentator | 2011-heden | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Herdenking aanslagen Noorwegen | presentator | 2011 | televisie |