Oeuvre van Jeroen Tjepkema: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="46" | Medium | | width="46" | Medium | ||
| width="81" | Opmerking | | width="81" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sky Radio]] | |||
| Presentator | |||
| 1997-2000 | |||
| Radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 13 apr 2012 10:33
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Sky Radio | Presentator | 1997-2000 | Radio | |
| Radio 1 Journaal | Eindredacteur, presentator, samensteller, verslaggever | 2000-heden | Radio | |
| NOS Journaal | Eindredacteur, presentator | 2006-heden | Televisie | |
| Radio Atelier | Commentator | 2006 | Radio | |
| Langs de lijn | Interviewer | 2009 | Radio | |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010 | Televisie |