Oeuvre van André van Duin: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 480: | Regel 480: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Sterrenflat]] | | height="13" | [[Sterrenflat]] | ||
| | | vaste gast | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[10 jaar André van Duin]] | |||
| acteur | |||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Recht uit het hart]] | |||
| zanger | |||
| 1999 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bij Ron of André]] | |||
| presentator | |||
| 2000 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 496: | Regel 517: | ||
| presentator/acteur | | presentator/acteur | ||
| 2000-2004 | | 2000-2004 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 6 dec 2011 08:53
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Oost west "uit" best | komiek | 1968-1969 | theater | *Sleeswijk revue |
| Een avondje teevee met André | komiek | 1969-1970 | televisie | |
| Lach in de ruimte | komiek | 1970-1971 | theater | *Eerste revue |
| Oebele | komiek | 1971 | televisie | * In de rol van Mr. Clean O Clean |
| Blij blijven | komiek | 1972-1973 | theater | |
| Het meisje met de blauwe hoed | acteur | 1972 | televisie | *In de rol van Toon Bulthuis |
| André van Duin-show | komiek | 1972 | theater/televisie | |
| Time is money | acteur | 1973 | televisie | |
| Dik Voormekaar show | presentator/stemacteur | 1973-1985 | radio | |
| Dag dag heerlijke lach | komiek | 1973-1974 | theater | * wint in 1975 de Gouden Televizier-Ring |
| André van Duin's pretmachine | komiek | 1974-1975 | theater | |
| André van Duin's lachcarrousel | komiek | 1975-1976 | theater | |
| Hotel de Botel | acteur | 1976 | televisie | |
| André van Duin's pretfilm | komiek | 1976 | film | |
| Lach om het leven | komiek | 1976-1978 | theater | *wordt in 1979 op televisie uitgezonden als Lach van het leven |
| De André van Duin show | komiek | 1977 | televisie | |
| André anders dan anders | zanger | 1977 | televisie | |
| Dik Voormekaar Show | acteur | 1977-1979 | televisie | |
| André's kerstshow | presentator/acteur | 1978 | televisie | *De show wordt herhaald in 1982 |
| Speciaal voor u | komiek | 1978-1979 | theater | |
| Te land, ter zee en in de lucht | presentator | 1978-1979 | televisie | *In de rol van Meneer Vreugdevol |
| Thuisbank met André van Duin | acteur | 1979 | reclame | |
| André van Duin solo | acteur | 1979 | televisie | |
| André van Duin's Jubileumshow | komiek | 1979 | televisie | |
| André Alaaaaf | komiek | 1980 | televisie | |
| And're André | zanger | 1980 | televisie | |
| Dag 80, hallo 81 | presentator | 1980 | televisie | |
| Flip Fluitketelshow | komiek | 1980-1981 | televisie | |
| De André van Duin Show | komiek | 1980-1981 | theater | |
| Het beste van André | acteur | 1981 | televisie | |
| Ik ben Joep Meloen | acteur | 1981 | film | |
| Boem-Boem | acteur | 1982 | televisie | |
| André's comedy parade | acteur | 1982-1985 | televisie | |
| De Boezemvriend | acteur | 1982 | film | |
| Dag 83, hallo 84 | presentator | 1983 | televisie | |
| De tele theater show | komiek | 1983-1984 | theater | |
| André's jubileum revue | komiek | 1984-1985 | theater | |
| And're André | zanger | 1985 | televisie | |
| Sterrenslag | commentaar/acteur | 1985 | televisie | *In de rol van Simon Naaigaren |
| 100 jaar Carré | komiek | 1987 | theater/televisie | *Gastoptreden |
| Moordspel | panellid | 1987 | televisie | |
| De Ep Oorklep show | acteur | 1987 | televisie | |
| Op dolle toeren | acteur/zanger | 1987 | televisie | |
| André van Duin zingt | zanger/acteur | 1987 | televisie | |
| 100 jaar Carré | komiek | 1987-1989 | theater | |
| Voor het doek op gaat | komiek | 1988 | televisie | |
| Animal crackers | maker/stemacteur | 1988 | televisie | |
| Wegtrekkers en Animal Crackers | maker/stemacteur | 1989 | televisie | |
| Gala voor André | maker | 1989 | televisie | |
| De familieshow André van Duin | presentator | 1990 | radio | |
| Liedjes uit de Ep Oorklep show | zanger | 1990 | televisie | |
| Media-mangel | maker/stemacteur | 1990 | televisie | |
| Pretfabriek | komiek | 1990-1991 | theater | |
| Wie ben ik? | teamcaptain | 1990-2001 | televisie | |
| Jaap Aap show | maker/stemacteur | 1991 | televisie | |
| Tijd voor theater | komiek | 1990-1991 | theater | |
| Lach mee met André | komiek | 1993 | televisie | |
| De medleys | zanger | 1993 | televisie | |
| De Van Duin show | maker/presentator | 1993-1994 | televisie | |
| Van Duin op zijn best (1994) | komiek | 1994 | televisie | |
| Bij Van Duin | maker/presentator | 1994-1995 | televisie | |
| De André en Loretta show | presentator/komiek | 1995 | televisie | |
| De André van Duin show | maker/presentator | 1995-1998 | televisie | |
| Crazy Race | presentator | 1997 | televisie | |
| Pittige Tijden | acteur | 1998 | televisie | *Gastrol als meneer Wijdbeens |
| Van Duin en Grandioos | acteur | 1998 | televisie | |
| André's comedy club | presentator | 1998-1999 | televisie | |
| Sterrenflat | vaste gast | 1999 | televisie | |
| 10 jaar André van Duin | acteur | 1999 | televisie | |
| Recht uit het hart | zanger | 1999 | televisie | |
| Bij Ron of André | presentator | 2000 | televisie | |
| Dik Voormekaar show | presentator/stemacteur | 2000-2003 | radio | |
| André van Duin op z'n best! | presentator/acteur | 2000-2004 | televisie | |
| Ron & André's Bingopaleis | presentator | 2001-2002 | televisie | |
| Willeke & André's sterrenbingo | presentator | 2002 | televisie | |
| André van Duin Jubileumshow | komiek | 2004-2005 | theater | |
| Frans en André | acteur | 2005 | televisie | |
| Typisch Van Duin | komiek | 2006 | televisie | |
| André van Duin Show | komiek | 2006 | theater | |
| André 's nieuwe revue | komiek | 2007-2008 | theater | |
| Toen was geluk heel gewoon | acteur | 2008 | televisie | *Gastrol van Dokter Hornstra in de aflevering De bijna doodervaring |
| Dik Voormekaar show | presentator/komiek | 2009 | televisie | |
| Van Duin op z'n best (2009) | komiek | 2009 | televisie | |
| Van Duin op z'n best (2010-2011) | acteur | 2010-2011 | televisie | |
| Wie van de drie | panellid | 2010-2011 | televisie | |
| Ja hoor, daar is ie weer! | komiek | 2011-2012 | theater |