Gouden Radio-Ring: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 30: | Regel 30: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | 2009 | | height="26" | 2009 | ||
| [[ | | [[Morgenstond]] | ||
| [[ | | [[RadioNL]] | ||
| | | | ||
| Regel 38: | Regel 38: | ||
| [[Giel!]] | | [[Giel!]] | ||
| [[VARA]] | | [[VARA]] | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2011 | |||
| [[EkstraWeekend]] | |||
| [[NTR]] | |||
| | | | ||
[[Category:Prijzen]] | [[Category:Prijzen]] | ||
Versie van 2 dec 2011 09:09
Publieksprijs voor het beste radioprogramma. De prijs wordt uitgereikt in het kader van het Gouden-Televizier gala.
Winnaars
| Jaar | Titel | Zendg. | Opmerking |
| 2006 | Evers staat op | Radio 538 | |
| 2007 | Theater van het sentiment | KRO | |
| 2008 | De Coen & Sander Show | BNN | |
| 2009 | Morgenstond | RadioNL | |
| 2010 | Giel! | VARA | |
| 2011 | EkstraWeekend | NTR |