Oeuvre van Hein Boele: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1963 | | 1963 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De schuchtere aam het hof]] | |||
| acteur | |||
| 1963-1964 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Antonius en Cleopatra]] | |||
| acteur | |||
| 1963-1964 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het sprookje van de wolf]] | |||
| acteur | |||
| 1963-1964 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bruiloft van Kloris en Roosje]] | |||
| acteur | |||
| 1963-1965 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Loop wat je lopen kunt]] | |||
| acteur | |||
| 1963-1964 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 42: | Regel 77: | ||
| 1964 | | 1964 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[In het teken van de vis]] | |||
| acteur | |||
| 1964-1965 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De man van morgen]] | |||
| acteur | |||
| 1964-1965 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Maigret en de inbrekersvrouw]] | |||
| acteur | |||
| 1964-1965 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Maria Stuart]] | |||
| acteur | |||
| 1964-1966 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De laatste onderneming]] | |||
| acteur | |||
| 1965-1966 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hermelijn voor een stadhouder]] | |||
| acteur | |||
| 1965-1966 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Om te lachen]] | |||
| acteur | |||
| 1965-1966 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vrijstaand landhuis]] | |||
| acteur | |||
| 1965-1966 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Een verwarrend nachtje]] | |||
| acteur | |||
| 1965-1966 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 63: | Regel 161: | ||
| 1966 | | 1966 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lucifer]] | |||
| acteur | |||
| 1966-1967 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De astraken jas]] | |||
| acteur | |||
| 1966-1967 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Elisabeth de vrouw zonder man]] | |||
| acteur | |||
| 1966-1967 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Twee edellieden van Verona]] | |||
| acteur | |||
| 1966-1967 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hoera Amerika]] | |||
| acteur | |||
| 1967-1968 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 77: | Regel 210: | ||
| 1968 | | 1968 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[O = O]] | |||
| acteur | |||
| 1968-1969 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ballen]] | |||
| acteur | |||
| 1968-1969 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 231: | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Woorden en muziek]] | |||
| acteur | |||
| 1969 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tom Paine]] | |||
| acteur | |||
| 1969 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 90: | Regel 251: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1969 | | 1969 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mevrouw Fijnemans komt]] | |||
| acteur | |||
| 1969-1970 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hunka Hunka]] | |||
| acteur | |||
| 1969-1970 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 118: | Regel 293: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1970 | | 1970 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vlinders zijn vrij]] | |||
| acteur | |||
| 1970-1971 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hans Brinker en de zilveren schaatsen]] | |||
| acteur | |||
| 1970-1971 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 168: | Regel 357: | ||
| 1971 | | 1971 | ||
| toneel | | toneel | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zachtjes met de deuren]] | |||
| acteur | |||
| 1971-1972 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 217: | Regel 413: | ||
| 1972 | | 1972 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En nu naar bed]] | |||
| acteur | |||
| 1972-1973 | |||
| televisie/toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Marijke]] | |||
| acteur | |||
| 1972-1973 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Op blote voeten in het park]] | |||
| acteur | |||
| 1973 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 266: | Regel 483: | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De tante van Charley]] | |||
| acteur | |||
| 1973-1974 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 357: | Regel 581: | ||
| 1976-heden | | 1976-heden | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De avonturen van Pa Pinkelman en Tante Pollewop]] | |||
| acteur | |||
| 1976-1977 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Poëzie Aktueel]] | |||
| acteur | |||
| 1976-1977 | |||
| toneel | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Adriaan Roland Holst]] | |||
| acteur | |||
| 1976-1977 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 371: | Regel 616: | ||
| 1977 | | 1977 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vara's Muziektoto]] | |||
| stemacteur | |||
| 1977-1978 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 413: | Regel 665: | ||
| 1979 | | 1979 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De man met de twee gezichten]] | |||
| acteur | |||
| 1979 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De grote klok]] | |||
| acteur | |||
| 1979-1980 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wonderbaarlijke genezing van Ebenezer Scrooge]] | |||
| acteur | |||
| 1979-1980 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 453: | Regel 726: | ||
| height="13" | [[Kleine Isar]] | | height="13" | [[Kleine Isar]] | ||
| stemacteur | | stemacteur | ||
| 1980-1981 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Als de lente komt]] | |||
| acteur | |||
| 1980-1981 | | 1980-1981 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 460: | Regel 740: | ||
| height="13" | [[De Fabriek]] | | height="13" | [[De Fabriek]] | ||
| acteur | | acteur | ||
| | | 1980-1982 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 476: | Regel 756: | ||
| 1981 | | 1981 | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Martine's nachtvoorstelling]] | |||
| acteur | |||
| 1981-1982 | |||
| televisie | |||
| | | | ||
| Regel 494: | Regel 781: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Frühstuck mit Julia]] | | height="13" | [[Frühstuck mit Julia]] | ||
| acteur | |||
| 1982 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Knokken voor twee]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 1982 | | 1982 | ||
| Regel 518: | Regel 812: | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| hoorspel | | hoorspel | ||
| | | | ||
| Regel 616: | Regel 903: | ||
| 1987 | | 1987 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Den Haag Vandaag: ofwel een avond lang lachen]] | |||
| acteur | |||
| 1987-1989 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 637: | Regel 931: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 749: | Regel 1.036: | ||
| 1995-2003 | | 1995-2003 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Moordscenario]] | |||
| acteur | |||
| 1996-1997 | |||
| toneel | |||
| | | | ||
| Regel 763: | Regel 1.057: | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 26 okt 2011 13:31
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Eerlijk zullen w'alles delen | acteur | jaren '60 | proefopname | |
| Even weg | acteur | 1963 | televisie | |
| De gebochelde | acteur | 1963 | televisie | |
| De schuchtere aam het hof | acteur | 1963-1964 | toneel | |
| Antonius en Cleopatra | acteur | 1963-1964 | toneel | |
| Het sprookje van de wolf | acteur | 1963-1964 | toneel | |
| De bruiloft van Kloris en Roosje | acteur | 1963-1965 | toneel | |
| Loop wat je lopen kunt | acteur | 1963-1964 | televisie | |
| Maigret | acteur | 1964 | televisie | |
| Stiefbeen en zoon | acteur | 1964 | televisie | |
| In het teken van de vis | acteur | 1964-1965 | televisie | |
| De man van morgen | acteur | 1964-1965 | toneel | |
| Maigret en de inbrekersvrouw | acteur | 1964-1965 | televisie | |
| Maria Stuart | acteur | 1964-1966 | televisie | |
| De laatste onderneming | acteur | 1965-1966 | televisie | |
| Hermelijn voor een stadhouder | acteur | 1965-1966 | televisie | |
| Om te lachen | acteur | 1965-1966 | toneel | |
| Vrijstaand landhuis | acteur | 1965-1966 | televisie | |
| Een verwarrend nachtje | acteur | 1965-1966 | toneel | |
| Windeieren | acteur | 1966 | hoorspel | |
| Mijn geweten en ik | acteur | 1966 | televisie | |
| Vrouwtje Bezemsteel | acteur | 1966 | televisie | |
| Lucifer | acteur | 1966-1967 | televisie | |
| De astraken jas | acteur | 1966-1967 | toneel | |
| Elisabeth de vrouw zonder man | acteur | 1966-1967 | toneel | |
| Twee edellieden van Verona | acteur | 1966-1967 | televisie | |
| Hoera Amerika | acteur | 1967-1968 | toneel | |
| De maanaanbidder | acteur | 1967 | hoorspel | |
| Max Tailleur | acteur | 1968 | televisie | |
| O = O | acteur | 1968-1969 | toneel | |
| Ballen | acteur | 1968-1969 | toneel | |
| Lucifer | acteur | 1969 | televisie | |
| Woorden en muziek | acteur | 1969 | toneel | |
| Tom Paine | acteur | 1969 | toneel | |
| Hans Brinker | acteur | 1969 | televisie | |
| Mevrouw Fijnemans komt | acteur | 1969-1970 | televisie | |
| Hunka Hunka | acteur | 1969-1970 | televisie | |
| Woorden en muziek | woorden | 1970 | hoorspel | |
| Het ding | acteur | 1970 | hoorspel | |
| Sebastiaan Slorp | acteur | 1970 | hoorspel | |
| Uit met Denise de Weerdt | acteur | 1970 | televisie | |
| Vlinders zijn vrij | acteur | 1970-1971 | toneel | |
| Hans Brinker en de zilveren schaatsen | acteur | 1970-1971 | televisie | |
| Mensen onderweg | presentator | 1971 | televisie | |
| Ruimtelijk vormen | presentator | 1971 | televisie | |
| Schutsengel | acteur | 1971 | hoorspel | |
| Een nul | acteur | 1971 | hoorspel | |
| Het hooglied der liefde | acteur | 1971 | hoorspel | |
| Radiografie | acteur | 1971 | hoorspel | |
| En nu naar bed | acteur | 1971 | toneel | |
| Zachtjes met de deuren | acteur | 1971-1972 | televisie | |
| Postbus 51 | commentaarstem | 1972 | televisie | |
| De tunnel der duisternis | acteur | 1972 | hoorspel | |
| Vakantie in Florida | acteur | 1972 | hoorspel | |
| Dood in Basel | acteur | 1972 | hoorspel | |
| De jacht op de komeet | acteur | 1972 | hoorspel | |
| Leven en dood van Marilyn Monroe | acteur | 1972 | hoorspel | |
| Martha | acteur | 1972 | bioscoop | |
| En nu naar bed | acteur | 1972-1973 | televisie/toneel | |
| Marijke | acteur | 1972-1973 | televisie | |
| Op blote voeten in het park | acteur | 1973 | toneel | |
| Oorlog en vrede | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Crueland | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Nowhere Man | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Het Proces Postma | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Het vierde scalpel | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Karel ende Elegast | acteur | 1973 | hoorspel | |
| Het euthanasieproces | acteur | 1973 | hoorspel | |
| De tante van Charley | acteur | 1973-1974 | televisie | |
| De ondergang | acteur | 1974 | hoorspel | |
| Sherlock Holmes | acteur | 1974 | hoorspel | |
| Hier ben ik…..Majesteit | acteur | 1974 | hoorspel | |
| De koperen tuin | acteur | 1974 | hoorspel | |
| De kopermijn | acteur | 1975 | hoorspel | |
| De tijdmachine | acteur | 1975 | hoorspel | |
| Een en een is twee | acteur | 1975 | hoorspel | |
| Privé voor twee | acteur | 1975-1976 | toneel | |
| De Mandarijnenkamer | acteur | 1975-1976 | toneel | |
| Pleisterkade 17 | acteur | 1975-1977 | televisie | |
| De laatste der rechtvaardigen | acteur | 1976 | hoorspel | |
| Een pelgrim gaat op | acteur | 1976 | hoorspel | |
| Sesamstraat | stemacteur | 1976-heden | televisie | |
| De avonturen van Pa Pinkelman en Tante Pollewop | acteur | 1976-1977 | televisie | |
| Poëzie Aktueel | acteur | 1976-1977 | toneel | |
| Adriaan Roland Holst | acteur | 1976-1977 | toneel | |
| Hollands Glorie | acteur | 1977 | hoorspel | |
| Sinterklaas is jarig | acteur | 1977 | bioscoop | |
| Vara's Muziektoto | stemacteur | 1977-1978 | televisie | |
| Laden maar | acteur | 1978 | televisie | |
| Improvisaties | acteur | 1978 | televisie | |
| Pastorale 1943 | acteur | 1978 | bioscoop | |
| Céline van Maria Pacôme | acteur | 1978-1979 | toneel | |
| De man met de twee gezichten | acteur | 1979 | televisie | |
| Als spinnen in hun web | acteur | 1979 | hoorspel | |
| De man met de twee gezichten | acteur | 1979 | televisie | |
| De grote klok | acteur | 1979-1980 | televisie | |
| De wonderbaarlijke genezing van Ebenezer Scrooge | acteur | 1979-1980 | televisie | |
| De spelende mens | presentator | 1980 | ||
| Omdat ik er ben | acteur | 1980 | hoorspel | |
| Een jaar na Harrisburg | acteur | 1980 | televisie | |
| Niets aan de hand | acteur | 1980 | televisie | |
| Billy Bud | acteur | 1980 | bioscoop | |
| Kleine Isar | stemacteur | 1980-1981 | televisie | |
| Als de lente komt | acteur | 1980-1981 | televisie | |
| De Fabriek | acteur | 1980-1982 | televisie | |
| Te gek om los te lopen | acteur | 1981 | bioscoop | |
| Hoge hakken, echte liefde | acteur | 1981 | bioscoop | |
| Martine's nachtvoorstelling | acteur | 1981-1982 | televisie | |
| Tekst en muziek special | zanger | 1982 | radio | |
| Tatort | acteur | 1982 | televisie | |
| Frühstuck mit Julia | acteur | 1982 | bioscoop | |
| Knokken voor twee | acteur | 1982 | bioscoop | |
| De derde kamer | acteur | 1983 | televisie | |
| Willem van Oranje | acteur | 1984 | televisie | |
| Grijpstra en de Gier | acteur | 1984 | hoorspel | |
| Het bloed kruipt | acteur | 1985 | televisie | |
| Pluizerd | stemacteur | 1985 | televisie | |
| The Wuzzles | stemacteur | 1985 | televisie | |
| De sarcofaag | acteur | 1986 | hoorspel | |
| In de schaduw van de overwinning | acteur | 1986 | bioscoop | |
| Een avontuur met een staartje | stemacteur | 1986 | bioscoop | |
| Mijn idee | acteur | 1986, 1987, 1990 | televisie | |
| Anton Wachter | acteur | 1987 | hoorspel | |
| In naam van Oranje | acteur | 1987 | televisie | |
| Moordspel | acteur | 1987 | televisie | |
| Iris | acteur | 1987 | televisie | |
| Schande | acteur | 1987 | televisie | |
| Foofur | stemacteur | 1987 | televisie | |
| Den Haag Vandaag: ofwel een avond lang lachen | acteur | 1987-1989 | toneel | |
| De brekers | acteur | 1988 | televisie | |
| Drie recht, een averecht | acteur | 1988 | televisie | |
| De poppenkraam | acteur | 1989 | televisie | |
| Majoor Frans | acteur | 1989 | hoorspel | |
| Wilde harten | acteur | 1989 | bioscoop | |
| De Reddertjes in Kangoeroeland | stemacteur | 1990 | bioscoop | |
| De prins en de bedelknaap | stemacteur | 1990 | bioscoop | |
| Laat maar zitten | acteur | 1991 | televisie | |
| Talespin | acteur | 1991 | televisie | |
| Villa Borghese | acteur | 1991 | televisie | |
| Beertje Sebastiaan: De geheime opdracht | stemacteur | 1991 | bioscoop | |
| Winnie de Poeh: Het grote verhaal van Winnie de Poeh | stemacteur | 1991 | bioscoop | |
| De dood kwam met muziek | acteur | 1992 | hoorspel | |
| Help | acteur | 1992-1995 | televisie | |
| Goede tijden, slechte tijden | acteur | 1993 | televisie | |
| Toen was geluk heel gewoon | acteur | 1994 | televisie | |
| Coverstory | acteur | 1994-1995 | televisie | |
| Oppassen!!! | acteur | 1995-2003 | televisie | |
| Moordscenario | acteur | 1996-1997 | toneel | |
| 12 steden, 13 ongelukken | acteur | 1997 | televisie | |
| Van belang | presentator | 1997 | televisie | |
| Kerstmis, een feest van sterren | acteur | 1999 | televisie | |
| Westenwind | acteur | 1999 | televisie | |
| Teigetjes film | stemacteur | 2000 | bioscoop | |
| De Romeinen | acteur | 2001 | televisie | |
| Atlantis: de verzonken stad | stemacteur | 2001 | bioscoop | |
| Jungle boek 2 | stemacteur | 2003 | bioscoop | |
| Knorretjes grote film | stemacteur | 2003 | bioscoop | |
| Paniek op de priarie | stemacteur | 2004 | bioscoop | |
| Sjakie en de Chocoladefabriek | stemacteur | 2005 | bioscoop | |
| Poeh's lollifanten film | stemacteur | 2005 | bioscoop | |
| Het Bureau | acteur | 2005-2006 | hoorspel | |
| Open huis in Sesamstraat | stemacteur | 2006 | televisie | |
| Over the Hedge: Beesten bij de buren | stemacteur | 2006 | bioscoop | |
| Keyzer & De Boer advocaten | acteur | 2007 | televisie | |
| De prinses en de kikker | stemacteur | 2009 | bioscoop | |
| De drie Caballeros | stemacteur | bioscoop |