Oeuvre Tineke de Nooij: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 154: | Regel 154: | ||
| 2006 | | 2006 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TinekeShow]] | |||
| Presentator | |||
| | |||
| Radio | |||
| | | | ||
Huidige versie van 25 okt 2011 08:19
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Niet bekend - 11370 | Presentator | 1973 | Radio | *Fragment van een programma dat vlak voor het vastlopen van het Veronica-schip werd uitgezonden |
| Aan de grenzen | Presentator | 1977 | Televisie | |
| Veronica totaal | Redacteur | 1979 | Televisie | |
| Muziekspecial | Regisseur | 1980 | Televisie | |
| De hond achter de mens | Samensteller, Regisseur | 1981 | Televisie | |
| Een huisje op de camping | Regisseur | 1981 | Televisie | |
| Island eg elska pig | Regisseur | 1981 | Televisie | |
| Het paard | Regisseur | 1982 | Televisie | |
| Cornelis Vreeswijk (productie) | Presentator | 1983 | Televisie | |
| Het leven op het IJsselmeer | Presentator | 1983 | Televisie | |
| Vakantie '84 | Commentator | 1984 | Televisie | |
| Tineke | Presentator | 1984-1989 | Televisie | |
| Vakantie '84 | Commentator | 1984 | Televisie | |
| Een strijd voor de toekomst | Commentator | 1985 | Televisie | |
| Veronica muziekdag | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Veronica's A-status feest | Presentator | 1985 | Televisie | |
| Elton John (productie) | Presentator | 1986 | Televisie | |
| Greenpeace (productie) | Presentator | 1987 | Televisie | |
| Tineke en de paranormale wereld | Presentator | 1991 | Televisie | |
| Het steenen tijdperk | Presentator | 1998 | Radio | |
| TV comeback show | Presentator | 2006 | Televisie | |
| TinekeShow | Presentator | Radio |