Oeuvre van Toon Hermans: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="188" height="13" | Titel | width="116" | Functie | width="98" | Medium | width="58" | Jaar | wi...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 18: | Regel 18: | ||
| 1955 - 1997 | | 1955 - 1997 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
|- valign="top" | |||
| height="25" | [[Moutarde van Sonaansee]] | |||
| Acteur, regisseur, componist, decorontwerper, scenarist | |||
| 1959 | |||
| Bioscoop | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 18 apr 2011 14:10
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| De bonte dinsdagavondtrein | Uitvoerende | 1947 | Radio | |
| Toon Hermans: One man show | Cabaretier | 1955 - 1997 | Televisie | |
| Moutarde van Sonaansee | Acteur, regisseur, componist, decorontwerper, scenarist | 1959 | Bioscoop | |
| Toon Hermans in Carré | Cabaretier | 1974 | Televisie | |
| Weet je nog? | Samensteller | 1998 | Televisie |