Historie radio 1950 - 1959: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="112" height="13" | Datum | width="1000" | Event |- valign="top" | height="13" | 30-04-1953 | V...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 6: | Regel 6: | ||
| height="13" | 30-04-1953 | | height="13" | 30-04-1953 | ||
| Voor het eerst zendt de [[NRU]] een reportage uit in stereo. | | Voor het eerst zendt de [[NRU]] een reportage uit in stereo. | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 01-10-1953 | |||
| Op initiatief van [[Herman Broekhuizen]] wordt Miniatuur Jeugd Omroep Nederland ([[Minjon]]) opgericht als jeugdafdeling van de [[AVRO]]-radio. | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Huidige versie van 18 mrt 2011 10:04
| Datum | Event |
| 30-04-1953 | Voor het eerst zendt de NRU een reportage uit in stereo. |
| 01-10-1953 | Op initiatief van Herman Broekhuizen wordt Miniatuur Jeugd Omroep Nederland (Minjon) opgericht als jeugdafdeling van de AVRO-radio. |
| 10-10-1959 | De Vrije Radio Omroep Nederland (VRON) wordt opgericht door een groep radiohandelaren. Deze naam verandert al snel in Radio Veronica. |
(Bron: RTV Dossier)