Marconi Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 359: | Regel 359: | ||
| Informatief | | Informatief | ||
| [[NCRV]] | | [[NCRV]] | ||
|} | |||
===Winnaars 2004=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 538]] | |||
| Radiozender | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Kunststof]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[NPS]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tijs van den Brink]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[EO]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Michiel Veenstra]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[Radio Veronica]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tom Mulder]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Radio 10 Gold]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2005=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 10 Gold]] | |||
| Radiozender | |||
| [[Radio 10 Gold]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[3FM Darfur Actie]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Giel Beelen]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sander Lantinga]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rob Stenders]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Yorin FM]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2006=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[3FM]] | |||
| Radiozender | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Evers staat op]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Giel Beelen]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Timur Perlin]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[Caz!]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wessel van Diepen]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | iCAZ Party | |||
| Inoovatie Award | |||
| [[Caz!]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2007=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[3FM]] | |||
| Radiozender | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[GIEL]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Giel Beelen]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Domien Verschuuren]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ferry Maat]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Radio Veronica]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | V-Radio | |||
| Inoovatie Award | |||
| [[Veronica Radioschool]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2008=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Q-Music]] | |||
| Radiozender | |||
| [[Q-Music]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[On the move]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[BNR Nieuwsradio]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Rob Trip]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[NOS]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bart Arens]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Frits Spits]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Radio 2]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2009=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 538]] | |||
| Radiozender | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | ''[[Top 40]]'' | |||
| Beste radioprogramma | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Edwin Evers]] | |||
| Beste presentator | |||
| [[Radio 538]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Annemieke Schollaardt]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Erik de Zwart]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Radio Veronica]] | |||
|} | |||
===Winnaars 2010=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="320" height="13" | | |||
| width="182" | | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| height="13" | Titel | |||
| Categorie | |||
| Omroep/Radiozender | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[3FM]] | |||
| Radiozender | |||
| [[3FM]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mattie Valk]] | |||
| Aanstormend talent | |||
| [[Q-Music]] | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Jeroen van Inkel]] | |||
| Oeuvre Award | |||
| [[Q-Music]] | |||
|} | |} | ||
[[Category: Prijzen]] | [[Category: Prijzen]] | ||
Versie van 2 mrt 2011 10:11
In 1996 roept het tijdschrift Broadcast Magazine de radioprijs Marconi Award in het leven.
Winnaars 1996
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Sky Radio | Radiozender | Sky Radio |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Steen en been show | Amusement | VARA |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1997
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | Radio 2 |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Frits Spits | Radioman | KRO |
| Jetske van Staa | Radiovrouw | AVRO |
| Harmke Pijpers | Radiostem | VARA |
| Spijkers met koppen | Amusement | VARA |
| Radio 1 Journaal | Informatief | NOS |
Winnaars 1996
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Sky Radio | Radiozender | Sky Radio |
| Frits Spits | Presentator | KRO |
| Steen en been show | Amusement | VARA |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1998
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 1 | Radiozender | Radio 1 |
| Alfred Lagarde | Radioman | VOO |
| Evers staat op | Amusement | KRO |
| Met het oog op morgen | Informatief | NOS |
Winnaars 1999
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | Radio 2 |
| Willem Duys | Radioman | AVRO |
| Clairy Polak | Programmamaker | VARA |
| Jos Bergenhenegouwen | Radiostem | Diverse |
| Tijd voor twee | Amusement | KRO |
| Radio 1 Journaal | Informatief | NOS |
Winnaars 2000
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | Radio 2 |
| Edwin Evers | Radiopersonality | Radio 538 |
| Erik de Zwart | Radioman | Radio 538 |
| Rob Trip | Radiostem | NOS |
| Spijkers met koppen | Amusement | VARA |
| Radio Oost | Informatief | Radio Oost |
Winnaars 2001
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 2 | Radiozender | Radio 2 |
| Sjors Fröhlich | Programmamaker | NCRV |
| Kees Toering | Radioman | Radio 2 |
| Arend Langenberg | Radiostem | Sky Radio |
| Cappuccino | Amusement | NCRV |
| Langs de lijn | Informatief | NOS |
Winnaars 2002
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 538 | Radiozender | Radio 538 |
| Edwin Evers | Programmamaker | Radio 538 |
| Paul van der Lugt | Radioman | 3FM |
| Harmke Pijpers | Radiostem | AVRO |
| Ruuddewild.nl | Amusement | BNN |
| 3FM Nieuws | Informatief | 3FM |
Winnaars 2003
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Niet uitgereikt | Radiozender | |
| Giel Beelen | Programmamaker | 3FM |
| Ton Lathouwers | Radioman | Sky Radio |
| Ron Stoeltie | Radiostem | Radio 2 |
| Top 2000 | Amusement | Radio 2 |
| Stand.nl | Informatief | NCRV |
Winnaars 2004
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 538 | Radiozender | Radio 538 |
| Kunststof | Beste radioprogramma | NPS |
| Tijs van den Brink | Beste presentator | EO |
| Michiel Veenstra | Aanstormend talent | Radio Veronica |
| Tom Mulder | Oeuvre Award | Radio 10 Gold |
Winnaars 2005
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 10 Gold | Radiozender | Radio 10 Gold |
| 3FM Darfur Actie | Beste radioprogramma | 3FM |
| Giel Beelen | Beste presentator | 3FM |
| Sander Lantinga | Aanstormend talent | 3FM |
| Rob Stenders | Oeuvre Award | Yorin FM |
Winnaars 2006
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| 3FM | Radiozender | 3FM |
| Evers staat op | Beste radioprogramma | Radio 538 |
| Giel Beelen | Beste presentator | 3FM |
| Timur Perlin | Aanstormend talent | Caz! |
| Wessel van Diepen | Oeuvre Award | Radio 538 |
| iCAZ Party | Inoovatie Award | Caz! |
Winnaars 2007
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| 3FM | Radiozender | 3FM |
| GIEL | Beste radioprogramma | 3FM |
| Giel Beelen | Beste presentator | 3FM |
| Domien Verschuuren | Aanstormend talent | 3FM |
| Ferry Maat | Oeuvre Award | Radio Veronica |
| V-Radio | Inoovatie Award | Veronica Radioschool |
Winnaars 2008
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Q-Music | Radiozender | Q-Music |
| On the move | Beste radioprogramma | BNR Nieuwsradio |
| Rob Trip | Beste presentator | NOS |
| Bart Arens | Aanstormend talent | 3FM |
| Frits Spits | Oeuvre Award | Radio 2 |
Winnaars 2009
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| Radio 538 | Radiozender | Radio 538 |
| Top 40 | Beste radioprogramma | Radio 538 |
| Edwin Evers | Beste presentator | Radio 538 |
| Annemieke Schollaardt | Aanstormend talent | 3FM |
| Erik de Zwart | Oeuvre Award | Radio Veronica |
Winnaars 2010
| Titel | Categorie | Omroep/Radiozender |
| 3FM | Radiozender | 3FM |
| Mattie Valk | Aanstormend talent | Q-Music |
| Jeroen van Inkel | Oeuvre Award | Q-Music |