Oeuvre Lous Haasdijk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| interviewer | | interviewer | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[NOS Journaal]] | |||
| presentator | |||
| 1976-1977 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Versie van 28 feb 2011 19:42
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| AVRO | omroeper | 1969-1975 | televisie | |
| Help een klant | interviewer | 1976 | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 1976-1977 | televisie | |
| Eigen baas | interviewer | 1977 | televisie | |
| TROS Aktua | presentator | 1977-1978 | televisie | |
| Babbelonië | panellid | 1981-1985 | televisie | |
| AVRO's Platen Publieksprijs Populaire 1981 | presentator | 1981 | televisie | |
| Dinges | panellid | 1989-1991 | televisie |