Oeuvre Veronica Omroep Organisatie: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 47: | Regel 47: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Overzicht top 10]] | | height="26" | [[Overzicht top 10]] | ||
| 1976 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Overzicht top 5]] | |||
| 1976 | | 1976 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 13 jan 2011 08:49
Chronlogische lijst van alle Nederlandse producties die te zien zijn geweest in de periode 1976-1995 op de Nederlandse televisie van de Veronica Omroep Organisatie.
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Veronica aan land | 1976 | Televisie | |
| Veronica totaal | 1976 | Televisie | |
| Buitengebeuren | 1976 | Televisie | |
| Veronica's agenda | 1976 | Televisie | |
| Veronica actueel | 1976 | Televisie | |
| Veronica op het IJsselmeer | 1976 | Televisie | |
| Overzicht top 10 | 1976 | Televisie | |
| Overzicht top 5 | 1976 | Televisie |