Oeuvre Veronica Omroep Organisatie: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Chronlogische lijst van alle Nederlandse producties die te zien zijn geweest in de periode 1976-1995 op de Nederlandse televisie van de Veronica Omroep Organisatie. ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 17: | Regel 17: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[Veronica totaal]] | | height="26" | [[Veronica totaal]] | ||
| 1976 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Veronica agenda]] | |||
| 1976 | | 1976 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
Versie van 12 jan 2011 12:53
Chronlogische lijst van alle Nederlandse producties die te zien zijn geweest in de periode 1976-1995 op de Nederlandse televisie van de Veronica Omroep Organisatie.
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Veronica aan land | 1976 | Televisie | |
| Veronica totaal | 1976 | Televisie | |
| Veronica agenda | 1976 | Televisie | |
| Buitengebeuren | 1976 | Televisie |