Oeuvre van Hans Heijnen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 20: | Regel 20: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1988 | | 1988 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Lekker weertje, mijnheer Pradhan!]] | |||
| regisseur | |||
| televisie | |||
| 1989 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
Versie van 18 nov 2010 15:55
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerkingen |
| The making of Amsterdamned | regisseur | televisie | 1988 | |
| Nashville - Urk | regisseur | televisie | 1988 | |
| Lekker weertje, mijnheer Pradhan! | regisseur | televisie | 1989 | |
| Broeiend ongenoegen | regisseur | televisie | 1992 | |
| Eindstation Pauluskerk | regisseur,scenarioschrijver | televisie | 1992 | |
| Rockin' Ramona | regisseur | televisie | 1993 | |
| Juf, mijn pen lekt | regisseur | televisie | 1993 | |
| Ga met mij mee naar Hawaii | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 1994 | |
| Het geheim van Ossenisse | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 1995 | |
| Na de oorlog | regisseur | televisie | 1995 | |
| Strike out | regisseur | televisie | 1996 | |
| De waterwolf van Itteren | regisseur | televisie | 1996 | |
| Uncle Frank | regisseur | televisie | 1996 | |
| Lisdoonvarna, Lourdes of Love | regisseur | televisie | 1998 | |
| De peetvaders van Soweto | regisseur | televisie | 1998 | |
| Vrekken: ontevredenheid kost geld | regisseur | televisie | 1999 | |
| Bokken en Geiten | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2000 | |
| Walgett War: the three factor | regisseur | televisie | 2000 | |
| Viva boer Gerrit | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2000 | |
| Herrie | regisseur | televisie | 2001 | |
| Midweek | regisseur | televisie | 2002 | |
| The show must go on | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2003 | |
| Zoveel talent | regisseur, samensteller | televisie | 2003 | |
| Rex Gildo De val van een Schlagerkoning | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2004 | |
| Het Surinaamse legioen | regisseur, scanarioschrijver | televisie | 2005 | |
| De duivel is slim | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2005 | |
| Heilige Rosa | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2006 | |
| George Sluizer - Filmen over grenzen | regisseur | televisie | 2006 | |
| Johnny Hoes - Och was ik maar... | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2008 | |
| Groetjes uit Libanon | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2009 | |
| De Onrendabelen | regisseur, scenarioschrijver | televisie | 2009 |