Oeuvre van Eli Asser: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="top" | [[De bonte bal]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1952 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="top" | [[MiMoZa]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1954 | ||
|- | |- | ||
| height=" | | height="13" valign="bottom" | [[Showboat]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1954 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="bottom" | [[Het huis is te klein]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1957 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[De | | height="13" valign="top" | [[De Bierekantijn]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1959 | ||
|- | |- | ||
| Regel 45: | Regel 45: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="bottom" | [[Wild Nieuws West]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1959 | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De zaak van de kern]] | |||
| valign="top" | scenario | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| align="center" | 1961 | |||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="bottom" | [[Asser Koerier]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| Regel 57: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Comedia dell'Asser]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Radio | ||
| align="center" | | | align="center" | 1962 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[ | | height="13" valign="bottom" | [[Kronanza]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekst, regie en montage | ||
| valign="top" | | | valign="top" | televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1962 | ||
|- | |- | ||
| Regel 75: | Regel 81: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="top" | [[Wally Show]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekstschrijver en stem | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1966 | ||
|- | |- | ||
| Regel 93: | Regel 93: | ||
|- | |- | ||
| height=" | | height="26" valign="top" | [[Schaep met de 5 pooten|t Schaep met de 5 pooten]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1969 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Citroentje met suiker]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1972 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Goed volk]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1979 | ||
|- | |- | ||
| Regel 117: | Regel 117: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[SamSam]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | 1981 | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | [[Bennie Bang Show]] | |||
| valign="top" | Scenario en verteller | |||
| valign="top" | Radio / Televisie | |||
| align="center" | 1985 | | align="center" | 1985 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Het recht van de zwakste]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1985 | ||
|- | |- | ||
| height="13 | | height="13" valign="top" | [[Oog in oog]] | ||
| valign="top" | Scenario | |||
| valign="top" | | |||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1991 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="bottom" | [[Alle kinderen de deur uit]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Scenario | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1994 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign=" | | height="13" valign="top" | [[Het laatste glas melk]] | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Scenario | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1995 | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Over de liefde]] aflevering De Brizmilah | ||
| valign="top" | | | valign="top" | Scenario | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| align="center" | | | align="center" | 1997 | ||
|} | |} | ||
[[Eli Asser|Terug naar biografie]] | [[Eli Asser|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 17 jul 2008 07:59
| Titel | Functie | Medium | Jaartal |
| De bonte bal | Tekstschrijver | Radio | 1952 |
| MiMoZa | Tekstschrijver | Radio | 1954 |
| Showboat | Tekstschrijver | Radio | 1954 |
| Het huis is te klein | Tekstschrijver | Radio | 1957 |
| De Bierekantijn | Tekstschrijver | Radio | 1959 |
| De brieven van Penelope | tekstschrijver en regie | Televisie | 1959 |
| Wild Nieuws West | Tekstschrijver | Televisie | 1959 |
| De zaak van de kern | scenario | Televisie | 1961 |
| Asser Koerier | Tekstschrijver | Radio | 1962 |
| Comedia dell'Asser | Tekstschrijver | Radio | 1962 |
| Kronanza | Tekst, regie en montage | televisie | 1962 |
| Kijk die Rijk | tekstschrijver | Televisie | 1964 |
| Wally Show | Tekstschrijver en stem | Televisie | 1966 |
| Mijn broer en ik | Tekstschrijver | Televisie | 1967 |
| t Schaep met de 5 pooten | Tekstschrijver | Televisie | 1969 |
| Citroentje met suiker | Tekstschrijver | Televisie | 1972 |
| Goed volk | Tekstschrijver | Televisie | 1979 |
| Potasch & Perlemoer | Tekstschrijver | Televisie | 1980 |
| SamSam | Tekstschrijver | Televisie | 1981 |
| Bennie Bang Show | Scenario en verteller | Radio / Televisie | 1985 |
| Het recht van de zwakste | Tekstschrijver | Televisie | 1985 |
| Oog in oog | Scenario | Televisie | 1991 |
| Alle kinderen de deur uit | Scenario | Televisie | 1994 |
| Het laatste glas melk | Scenario | Televisie | 1995 |
| Over de liefde aflevering De Brizmilah | Scenario | Televisie | 1997 |