Oeuvre van Bert Haanstra: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Veilig verkeer in Hengelo]] (oorspronkelijke titel onbekend) | ||
| | | Camera en regie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1933 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Boer Pieterse schoot in de roos]] | ||
| | | Camera | ||
| | | bioscoop | ||
| | | 1948 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De Muiderkring herleeft]] | ||
| Regie, scenario, montage | | Regie, scenario, camera, montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1949 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Talking Facts]] ([[Kleurrijk Holland]]?) | ||
| | | montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1949 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Myrte en de demonen]] | ||
| Camera | | Camera | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1950 | ||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Spiegel van Holland]] | |||
| Regie, scenario, camera, montage | |||
| bioscoop | |||
| 1950 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen]] | |||
| Regie | |||
| bioscoop | |||
| 1951 | |||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dijkbouw]] | ||
| | | Regie, scenario, montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1952 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Panta Rhei]] | ||
| Regie, camera, montage | | Regie, scenario, camera, montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1952 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 56: | Regel 68: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | | | height="13" | [[The Search for Oil]] ([[De opsporing van aardolie]]) | ||
| Regie | | Regie en scenario | ||
| | | bioscoop | ||
| | | 1953 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[The Wildcat]] ([[De verkenningsboring]]) | ||
| Regie | | Regie en scenario | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1953 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[The Oilfield]] ([[Het olieveld]]) | ||
| Regie | | Regie en scenario | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1954 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[… en de zee was niet meer]] | ||
| Regie, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1955 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 86: | Regel 98: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[God Shiva]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | |||
| bioscoop | |||
| 1955 | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[The Rival World]] ([[Strijd zonder einde]]) | |||
| Regie, scenario, montage | | Regie, scenario, montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1955 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Rembrandt, schilder van de mens]] | ||
| Regie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| | | bioscoop | ||
| | | 1957 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Fanfare]] | ||
| | | Regie, scenario, montage | ||
| | | bioscoop | ||
| | | 1958 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 110: | Regel 128: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Over glas gesproken]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1958 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De zaak MP]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | |||
| Regie, | |||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1960 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Delta Phase 1]] | ||
| | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1962 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Zoo]] | ||
| Regie, scenario, | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1962 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Alleman]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1963 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Slochteren aan de lijn]] | ||
| | | productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1965 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De stem van het water]] | ||
| Regie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1966 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| Regel 170: | Regel 176: | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Bridges in Holland]] | ||
| | | productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1968 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Retour Madrid]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1968 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Trafic]] | ||
| | | Co-regie en uitvoerend producent | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1971 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Bij de beesten af]] | ||
| Regie, | | Regie, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1972 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Dokter Pulder zaait papavers]] | ||
| | | Regie, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1975 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Nationale parken... noodzaak]] | ||
| Regie, scenario, montage, productie | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1978 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De tijd zal het leren]] | ||
| | | Montage en advies | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1978 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Een pak slaag]] | ||
| Regie, | | Regie, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1979 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Juliana in 70 bewogen jaren]] | ||
| | | adviezen | ||
| | | televisie | ||
| | | 1979 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Nederland]] | ||
| | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1983 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Vroeger kon je lachen]] | ||
| productie | | Samenstelling, regie, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1983 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Chimps onder elkaar]] | ||
| Regie | | Regie, camera, montage, commentaar, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1984 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Kronkel; Simon Carmiggelt]] | ||
| | | Productie, regie | ||
| | | televisie | ||
| | | 1985 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Passage: A Richard Erdman Sculpture]] | ||
| | | Montage | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1985 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Seven Variations on a Theme]] | ||
| | | Docent, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1985 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Monument voor een gorilla]] | ||
| | | Regie, camera, montage, commentaar, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1987 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Alleen om u aan 't lachen te maken]] | ||
| | | Samenstelling, redactie | ||
| | | televisie | ||
| | | 1988 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Children of Ghana]] (Kinderen van Ghana) [[Een dag in het leven van een kind]] | ||
| | | Regie, scenario, montage, productie | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1988 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Fons Jansen]] | ||
| Regie | | Regie | ||
| | | televisie | ||
| | | 1991 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Gewoon Toon]] | ||
| | | Redactie, regie | ||
| | | televisie | ||
| | | 1991 | ||
|- valign="bottom" | |- valign="bottom" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[People of the Forest]] | ||
| | | commentaar | ||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | 1991 | ||
|} | |} | ||
[[Bert Haanstra|Terug naar biografie]] | [[Bert Haanstra|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 17 jul 2008 15:09
| titel | functie | medium | jaartal (première) |
| Veilig verkeer in Hengelo (oorspronkelijke titel onbekend) | Camera en regie | bioscoop | 1933 |
| Boer Pieterse schoot in de roos | Camera | bioscoop | 1948 |
| De Muiderkring herleeft | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1949 |
| Talking Facts (Kleurrijk Holland?) | montage | bioscoop | 1949 |
| Myrte en de demonen | Camera | bioscoop | 1950 |
| Spiegel van Holland | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1950 |
| Nederlandse beeldhouwkunst tijdens de late Middeleeuwen | Regie | bioscoop | 1951 |
| Dijkbouw | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1952 |
| Panta Rhei | Regie, scenario, camera, montage | bioscoop | 1952 |
| The Changing Earth (Ontstaan en vergaan) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Search for Oil (De opsporing van aardolie) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Wildcat (De verkenningsboring) | Regie en scenario | bioscoop | 1953 |
| The Oilfield (Het olieveld) | Regie en scenario | bioscoop | 1954 |
| … en de zee was niet meer | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1955 |
| De fabricage van Stork-Ricardo Dieselmotoren / Volle Kracht! (verschillende versies) | Uitvoerend producent | bioscoop | 1955 |
| God Shiva | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1955 |
| The Rival World (Strijd zonder einde) | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1955 |
| Rembrandt, schilder van de mens | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1957 |
| Fanfare | Regie, scenario, montage | bioscoop | 1958 |
| Glas | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1958 |
| Over glas gesproken | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1958 |
| De zaak MP | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1960 |
| Delta Phase 1 | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1962 |
| Zoo | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1962 |
| Alleman | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1963 |
| Slochteren aan de lijn | productie | bioscoop | 1965 |
| De stem van het water | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1966 |
| Not Enough | productie | bioscoop | 1967 |
| Bridges in Holland | productie | bioscoop | 1968 |
| Retour Madrid | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1968 |
| Trafic | Co-regie en uitvoerend producent | bioscoop | 1971 |
| Bij de beesten af | Regie, montage, productie | bioscoop | 1972 |
| Dokter Pulder zaait papavers | Regie, productie | bioscoop | 1975 |
| Nationale parken... noodzaak | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1978 |
| De tijd zal het leren | Montage en advies | bioscoop | 1978 |
| Een pak slaag | Regie, productie | bioscoop | 1979 |
| Juliana in 70 bewogen jaren | adviezen | televisie | 1979 |
| Nederland | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1983 |
| Vroeger kon je lachen | Samenstelling, regie, productie | bioscoop | 1983 |
| Chimps onder elkaar | Regie, camera, montage, commentaar, productie | bioscoop | 1984 |
| Kronkel; Simon Carmiggelt | Productie, regie | televisie | 1985 |
| Passage: A Richard Erdman Sculpture | Montage | bioscoop | 1985 |
| Seven Variations on a Theme | Docent, productie | bioscoop | 1985 |
| Monument voor een gorilla | Regie, camera, montage, commentaar, productie | bioscoop | 1987 |
| Alleen om u aan 't lachen te maken | Samenstelling, redactie | televisie | 1988 |
| Children of Ghana (Kinderen van Ghana) Een dag in het leven van een kind | Regie, scenario, montage, productie | bioscoop | 1988 |
| Fons Jansen | Regie | televisie | 1991 |
| Gewoon Toon | Redactie, regie | televisie | 1991 |
| People of the Forest | commentaar | bioscoop | 1991 |