Oeuvre Blue Circle: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="73" | Medium | | width="73" | Medium | ||
| width="84" | Opmerking | | width="84" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV BvD]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| 1998 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Barend & Van Dorp (praatprogramma)]] | |||
| [[RTL4]] | |||
| 1999-2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 20: | Regel 34: | ||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| 2001-heden | | 2001-heden | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Jamie's kitchen Amsterdam]] | |||
| [[NET5]] | |||
| 2004 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Voetbal insite]] | |||
| [[RTL5]] | |||
| 2004-2005 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 33: | Regel 61: | ||
| height="26" | [[Super senioren]] | | height="26" | [[Super senioren]] | ||
| [[RVU]], [[MAX]] | | [[RVU]], [[MAX]] | ||
| 2005 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[In de zandbak]] | |||
| [[RTL7]] | |||
| 2005 | | 2005 | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 41: | Regel 76: | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
| 2005, 2007 | | 2005, 2007 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Dakar 2006]] | |||
| [[RTL7]] | |||
| 2006 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Kijk een koe!]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Boer trouwt vrouw]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2007 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Doe maar normaal]] | |||
| [[BNN]] | |||
| 2007-2009 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
| Regel 55: | Regel 118: | ||
| [[BNN]] | | [[BNN]] | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Wat keek...]] | |||
| [[KRO]] | |||
| 2008 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[In de hoofdrol]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2008-2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Tita tovenaar (Efteling)]] | |||
| [[AVRO]] | |||
| 2008-2009 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[QI]] | |||
| [[VARA]] | |||
| 2008-2009 | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
Versie van 20 jul 2010 12:21
| Titel | Omroep | Jaar | Medium | Opmerking |
| TV BvD | RTL4 | 1998 | Televisie | |
| Barend & Van Dorp (praatprogramma) | RTL4 | 1999-2006 | Televisie | |
| KRO's Notenclub | KRO | 2001-2002 | Televisie | |
| RTL Boulevard | RTL4 | 2001-heden | Televisie | |
| Jamie's kitchen Amsterdam | NET5 | 2004 | Televisie | |
| Voetbal insite | RTL5 | 2004-2005 | Televisie | |
| Boer zoekt vrouw | KRO | 2004-heden | Televisie | |
| Super senioren | RVU, MAX | 2005 | Televisie | |
| In de zandbak | RTL7 | 2005 | Televisie | |
| Boer zocht vrouw | KRO | 2005, 2007 | Televisie | |
| Dakar 2006 | RTL7 | 2006 | Televisie | |
| Kijk een koe! | KRO | 2007 | Televisie | |
| Boer trouwt vrouw | KRO | 2007 | Televisie | |
| Doe maar normaal | BNN | 2007-2009 | Televisie | |
| Project catwalk | RTL4 | 2007-heden | Televisie | |
| Say no to the knife | BNN | 2008 | Televisie | |
| Wat keek... | KRO | 2008 | Televisie | |
| In de hoofdrol | AVRO | 2008-2009 | Televisie | |
| Tita tovenaar (Efteling) | AVRO | 2008-2009 | Televisie | |
| QI | VARA | 2008-2009 | Televisie | |
| Geboren leiders | NCRV | 2009 | Televisie | |
| Let's dance | RTL4 | 2009 | Televisie | |
| Hole in the wall | SBS6 | 2009 | Televisie | |
| Topverkopers | KRO | 2009 | Televisie | |
| Take me out | RTL5 | 2009-heden | Televisie | |
| Hints | KRO | 2010 | Televisie |
|