BNN-televisievormgeving: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 191: | Regel 191: | ||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_PL_1(2010).jpg|thumb|[[Patrick Lodiers|Patrick]] Ident#1<br>2010]] | | width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_PL_1(2010).jpg|thumb|[[Patrick Lodiers|Patrick]] Ident#1<br>2010]] | ||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_PL_2(2010).jpg|thumb|[[Patrick Lodiers|Patrick]] Ident#2<br>2010]] | | width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_PL_2(2010).jpg|thumb|[[Patrick Lodiers|Patrick]] Ident#2<br>2010]] | ||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_DS_1(2010).jpg|thumb|[[Dennis Storm|Dennis]] Ident#1<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_vormgeving_DS_2(2010).jpg|thumb|[[Dennis Storm|Dennis]] Ident#2<br>2010]] | |||
|} | |} | ||
[[Category: Televisievormgeving]] | [[Category: Televisievormgeving]] | ||
Versie van 28 apr 2010 08:08
2001
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2001 |
2005
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2005 |
2006
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
2007-2008
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
2008 |
2008 |
2008 |
2008 |
2009
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2009 |
![]() 2009 |
2009-2010
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
Vormgevingpakket bestaande uit idents met hierin één of twee BNN presentatoren centraal.
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
2010-heden
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
Vormgevingpakket met idents rond de slogan "BNN laat niet los". De idents zijn te zien in paren: eentje die te zien is voor een BNN-programma en eentje erna. In de eerste is te zien hoe een BNN presentator een sticker op de beeldbuis plakt en in de tweede probeert deze de sticker te verwijderen.
De idents zijn te zien vanaf 19 april 2010.
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |
![]() 2010 |











































