Oeuvre van Eli Asser: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
|- style="font-weight:bold" valign="bottom" | |||
| width="220" height="13" | Titel | |||
| width="118" | Functie | |||
| width="63" | Medium | |||
| width="48" | Jaartal | |||
|- | |- | ||
| | | height="13" valign="bottom" | [[Alle kinderen de deur uit]] | ||
| | | valign="top" | Scenario | ||
| | | valign="top" | Televisie | ||
| | | align="center" | 1994 | ||
|- | |- | ||
| Regel 57: | Regel 63: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Het huis is te klein]] | | height="13" valign="bottom" | [[Het huis is te klein?]] | ||
| valign="top" | Tekstschrijver | | valign="top" | Tekstschrijver | ||
| valign="top" | Radio | | valign="top" | Radio | ||
| Regel 69: | Regel 75: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="bottom" | [[Kronanza]] | | height="13" valign="bottom" | [[Kronanza?]] | ||
| valign="top" | Tekst, regie en montage | | valign="top" | Tekst, regie en montage | ||
| valign="top" | televisie | | valign="top" | televisie | ||
Versie van 17 jul 2008 07:30
| Titel | Functie | Medium | Jaartal |
| Alle kinderen de deur uit | Scenario | Televisie | 1994 |
| Asser Koerier | Tekstschrijver | Radio | 1962 |
| Bennie Bang Show | Scenario en verteller | Radio / Televisie | 1985 |
| De Bierekantijn | Tekstschrijver | Radio | |
| De bonte bal | Tekstschrijver | Radio | 1952 |
| De brieven van Penelope | tekstschrijver en regie | Televisie | 1959 |
| Citroentje met suiker | Tekstschrijver | Televisie | 1972 |
| Comedia dell'Asser | Tekstschrijver | Radio | |
| Goed volk | Tekstschrijver | Televisie | 1979 |
| Het huis is te klein? | Tekstschrijver | Radio | 1957 |
| Kijk die Rijk | tekstschrijver | Televisie | 1964 |
| Kronanza? | Tekst, regie en montage | televisie | |
| Het laatste glas melk | Scenario | Televisie | 1995 |
| Mijn broer en ik | Tekstschrijver | Televisie | 1967 |
| MiMoZa | Tekstschrijver | Radio | 1954 |
| Oog in oog | Scenario | Televisie | 1991 |
| Over de liefde aflevering De Brizmilah | Scenario | Televisie | 1997 |
| Potasch & Perlemoer | Tekstschrijver | Televisie | 1980 |
| Het recht van de zwakste | Tekstschrijver | Televisie | 1985 |
| SamSam | Tekstschrijver | Televisie | 1981 |
| Showboat | Tekstschrijver | Radio | 1954 |
| t Schaep met de 5 pooten | Tekstschrijver | Televisie | 1969 |
| Wally Show | Tekstschrijver en stem | Televisie | 1966 |
| Wild Nieuws West | Tekstschrijver | Radio | |
| De zaak van de kern | scenario | Televisie | 1961 |