Televizier Talent Award: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Publieksprijs het beste nieuwe televisie talenttalent. Zowel mannen als vrouwen kunnen in deze category worden genomineerd. De prijs wordt uitgereikt in het kader van ...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 19: | Regel 19: | ||
| height="26" | 2009 | | height="26" | 2009 | ||
| [[Lieke van Lexmond ]] | | [[Lieke van Lexmond ]] | ||
| [[RTL4]] | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2010 | |||
| [[Jan Kooijman]] | |||
| [[RTL4]] | | [[RTL4]] | ||
| | | | ||
[[category:prijzen]] | [[category:prijzen]] | ||
Versie van 25 okt 2010 07:31
Publieksprijs het beste nieuwe televisie talenttalent. Zowel mannen als vrouwen kunnen in deze category worden genomineerd. De prijs wordt uitgereikt in het kader van het Televizier-gala.
Winnaars
| Jaar | Titel | Zendg. | Opmerking |
| 2008 | Yolanthe Cabau van Kasbergen | TROS | |
| 2009 | Lieke van Lexmond | RTL4 | |
| 2010 | Jan Kooijman | RTL4 |