BNN-televisievormgeving: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 92: | Regel 92: | ||
|} | |} | ||
===2010=== | |||
In de bumpers staan één of twee BNN presentatoren centraal. | |||
{{ infobox vormgeving | |||
| archief_link = [Beeld en Geluid] | |||
| trivia = [[trivia: BNN-televisievormgeving 2000 |Trivia]] | |||
| externe_info = | |||
}} | |||
<br clear='all'> | |||
{| class="wikitable" | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_D+N_eind_1.jpg|thumb|Bumper Nicolette en Dennis<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_D+N_eind.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_D+V_eind_1.jpg|thumb|Dennis en Valerio<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_D+V_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_F+N_eind_1.jpg|thumb|Valerio en Nicolette<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_F+N_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_FW_eind_1.jpg|thumb|Fillemon<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_FW_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_NK_eind_1.jpg|thumb|Nicolette<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_NK_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_DS_eind_1.jpg|thumb|Dennis<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_D_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_PL_eind_1.jpg|thumb|Patrick<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_PL_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_S+F_eind_1.jpg|thumb|Sophie en Filemon<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_S+F_eind.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_SH_eind_1.jpg|thumb|Sophie<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_SH_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_Z+P_eind_1.jpg|thumb|Patrick en Zarayda<br>2010]] | |||
| width="150" | [[Afbeelding:BNN_2010_Z+P_eind_2.jpg|thumb|Logo<br>2010]] | |||
|} | |||
[[Category: Televisievormgeving]] | [[Category: Televisievormgeving]] | ||
Versie van 21 apr 2010 10:00
2001
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2001 |
2005
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2005 |
2006
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
![]() 2006 |
2007-2008
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
2008 |
2008 |
2008 |
2008 |
2009
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |
![]() 2009 |
![]() 2009 |
2010
In de bumpers staan één of twee BNN presentatoren centraal.
| Beschikbaar in archief | [Beeld en Geluid] |
| Trivia | Trivia |



























