Oeuvre Jeroen van Koningsbrugge: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina: Terug naar biografie {| class="wikitable" <hiddentext>generated with de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion V1.7<\hiddentext> |- st... |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[ | [[Jeroen van Koningsbrugge| Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | {| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | ||
| Regel 14: | Regel 14: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| Jeroen speelt 5 afleveringen de rol van Willems | | *Jeroen speelt 5 afleveringen de rol van Willems | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 21: | Regel 21: | ||
| Film | | Film | ||
| 2000 | | 2000 | ||
| Jeroen speelt de rol van Tinus | | *Jeroen speelt de rol van Tinus | ||
|- | |- | ||
| Regel 55: | Regel 55: | ||
| valign="top" | Acteur | | valign="top" | Acteur | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2002 | | valign="top" | 2002-2006 | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
| Regel 63: | Regel 63: | ||
| valign="top" | Film | | valign="top" | Film | ||
| valign="top" | 2003 | | valign="top" | 2003 | ||
| valign="bottom" | Jeroen verzorgt in de Nederlandse versie de stem van Marlin | | valign="bottom" | *Jeroen verzorgt in de Nederlandse versie de stem van Marlin | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Kannibalen]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2005 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Keyzer & De Boer Advocaten]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2005 | |||
| valign="bottom" | *Jeroen speelt in de aflevering Dwaze Vaders Mark de Groot | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Jiskefet]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2005 | |||
| valign="bottom" | *Jeroen speelt Steven Pos in aflevering 2 Bejaardenhuis De Sint Hubertusberg (10 april 2005) | |||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Sinterklaas & pakjesboot 13]] | ||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="bottom" | * Jeroen speelt de rol van Lachpiet | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nieuw Dier]] | |||
| valign="top" | Acteur, programmamaker | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Koppels]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ruis]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="bottom" | *Jeroen speelt de rol van Hugo | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Mannen Mannen]] | |||
| valign="top" | [[Presentator]] | | valign="top" | [[Presentator]] | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | | | valign="top" | 2006 | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[ | | height="13" valign="top" | [[Cars]] | ||
| valign="top" | [[Presentator]] | | valign="top" | Acteur | ||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="bottom" | *Jeroen is de stem van Dusty Rust-eze | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De Lama's]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2007-2008 | |||
| valign="bottom" | *31 december 2005 is Jeroen al een keer te zien als Gastlama | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De nieuwste show]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2007-2008 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Links]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2007 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Bee Movie]] | |||
| valign="top" | Acteur | |||
| valign="top" | Film | |||
| valign="top" | 2007 | |||
| valign="bottom" | Jeroen is de stem van Barry B. Benson | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Draadstaal]] | |||
| valign="top" | Presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2007-2008 | |||
| valign="bottom" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ik hou van Holland]] | |||
| valign="top" | Teamcaptain | |||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2008 | | valign="top" | 2008-heden | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Midlife Crisis]] | |||
| valign="top" | Teamcaptain | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2008-heden | |||
| valign="bottom" | | |||
|} | |} | ||
[[ | [[Jeroen van Koningsbrugge | Terug naar biografie]] | ||
Versie van 29 dec 2008 12:49
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Baantjer | Acteur | Televisie | 1999 | *Jeroen speelt 5 afleveringen de rol van Willems |
| Tinus en Henkie | Acteur | Film | 2000 | *Jeroen speelt de rol van Tinus |
| Zus & zo | Acteur | Film | 2001 | |
| De vriendschap | Acteur | Film | 2001 | |
| Pek | Acteur | Film | 2002 | |
| Oud en Nieuw | Acteur | Film | 2002 | |
| IC | Acteur | Televisie | 2002-2006 | |
| Finding Nemo | Acteur | Film | 2003 | *Jeroen verzorgt in de Nederlandse versie de stem van Marlin |
| Kannibalen | Acteur | Film | 2005 | |
| Keyzer & De Boer Advocaten | Acteur | Televisie | 2005 | *Jeroen speelt in de aflevering Dwaze Vaders Mark de Groot |
| Jiskefet | Acteur | Televisie | 2005 | *Jeroen speelt Steven Pos in aflevering 2 Bejaardenhuis De Sint Hubertusberg (10 april 2005) |
| Sinterklaas & pakjesboot 13 | Acteur | Film | 2006 | * Jeroen speelt de rol van Lachpiet |
| Nieuw Dier | Acteur, programmamaker | Televisie | 2006 | |
| Koppels | Acteur | Televisie | 2006 | |
| Ruis | Acteur | Film | 2006 | *Jeroen speelt de rol van Hugo |
| Mannen Mannen | Presentator | Televisie | 2006 | |
| Cars | Acteur | Film | 2006 | *Jeroen is de stem van Dusty Rust-eze |
| De Lama's | Acteur | Televisie | 2007-2008 | *31 december 2005 is Jeroen al een keer te zien als Gastlama |
| De nieuwste show | Acteur | Televisie | 2007-2008 | |
| Links | Acteur | Film | 2007 | |
| Bee Movie | Acteur | Film | 2007 | Jeroen is de stem van Barry B. Benson |
| Draadstaal | Presentator | Televisie | 2007-2008 | |
| Ik hou van Holland | Teamcaptain | Televisie | 2008-heden | |
| Midlife Crisis | Teamcaptain | Televisie | 2008-heden |