Oeuvre Astrid Joosten: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
k Programmaoverzicht Astrid Joosten hernoemd naar Oeuvre Astrid Joosten |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Astrid Joosten|Terug]] | [[Astrid Joosten|Terug naar biografie]] | ||
{| class="wikitable" <hiddentext>generated with [[:de:Wikipedia:Helferlein/VBA-Macro for EXCEL tableconversion]] V1.7<\hiddentext> | |||
class=" | |- style="font-weight:bold" | ||
| width="230" height="13" valign="top" | Titel | |||
| width="91" valign="top" | functie | |||
| width="48" valign="top" | medium | |||
| width="50" valign="top" | jaar | |||
| width="191" valign="top" | opmerking | |||
[[Astrid Joosten|Terug]] | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Novib|3 voor Novib]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Aktua]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Alarma Mexico]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Anno Joosten]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1995 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De belasting cursus]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[VARA's belastingshow|De belastingshow]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1992 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Bij Koos]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1984 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | [[Bij Koos]] | |||
| valign="top" | omroeper | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | * Ze kondigt na ''Bij Koos'' ''[[De oktopus]]'' aan. | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Dat zoeken we op!]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2003 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Drie vrouwen]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Gala Toon 75]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Gast aan tafel|Gast aan tafel live]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="16" valign="top" | [[Geef Zuid-Afrika een eerlijke kans]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Een goed begin]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1995 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Gouden Kalf-gala|Gouden Kalf-gala 1987]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Hallo…met de TROS]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Help de Russen de winter door]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Hof van Joosten]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2007 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Holland Casino Scheveningen festival]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1992 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Iemand moet het weten]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2000 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ik-jij-hij-wij-jullie-zij!]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2000 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[In heel Europa…!]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2005 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[In het nieuws]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1990 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[In vredesnaam]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Jongbloed & Joosten]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Live Aid]] | |||
| valign="top" | omroeper | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1985 | |||
| valign="top" | * Ze kondigt het programma aan | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Lotto live]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1985 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | [[Maandag Prinsjesdag]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2003 | |||
| valign="top" | * presenteert eenmalig ''[[Twee voor Twaalf]]'' als onderdeel van dit programma | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Meer kans voor vrouwen]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nationaal Songfestival|Nationaal Songfestival 1987]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nationaal Songfestival]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nationale actie Midden-Amerika]] | |||
| valign="top" | reportagemaker | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1998 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Ni hao - Chinese taal en cultuur]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1986 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | Niet bekend | |||
| valign="top" | omroeper | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | onbekend | |||
| valign="top" | * omroepbeurt in restmateriaal, taakid 260903 | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | Niet bekend | |||
| valign="top" | verslaggever | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | * taakid: 544568 | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Nieuwsshow]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Novib]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1998 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Off screen]] | |||
| valign="top" | acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2005 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Oog in Oog (talkshow)|Oog in oog]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2001 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De oud nieuwsshow]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Personality]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Seth en Fiona]] | |||
| valign="top" | acteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | * eenmalige gastrol | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De show van je leven]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1996 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | [[Sonja op Oudejaarsavond]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | * presenteert eenmalig ''[[Twee voor Twaalf]]'' als onderdeel van dit programma | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Spijkers met koppen]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 1993 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Sterrenshow]] | |||
| valign="top" | omroeper | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1985 | |||
| valign="top" | * ze kondigt dit programma (3x) aan | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[TROS Aktua]] | |||
| valign="top" | redacteur | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[TROS Triviant]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1988 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Twee voor Twaalf]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Twee voor Twaalf|Twee voor Twaalf junior]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2004 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[VARA's belastingshow]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1991 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De VARA viert feest]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Radio | |||
| valign="top" | 2000 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[VARA's nachtshow]] | |||
| valign="top" | omroeper | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1987 | |||
| valign="top" | * als onderdeel van het programma | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De verleiding]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1992 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Novib|Vier voor Novib]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1994 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Voor altijd kerst]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1992 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[De wereld draait door]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Zeg 'ns A, B of C]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2004 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Zestien miljoen rechters]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2006 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Zomaar een zomeravond]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 1983 | |||
| valign="top" | | |||
|- | |||
| height="26" valign="top" | [[De zomerse zaterdagavond]] | |||
| valign="top" | presentator | |||
| valign="top" | Televisie | |||
| valign="top" | 2004 | |||
| valign="top" | * presenteert [[Twee voor Twaalf|Twee voor Twaalf junior]] als onderdeel van dit programma | |||
|} | |||
[[Astrid Joosten|Terug naar biografie]] | |||
Versie van 18 feb 2008 11:05
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| 3 voor Novib | presentator | Televisie | 1993 | |
| Aktua | presentator | Televisie | 1988 | |
| Alarma Mexico | presentator | Televisie | 1991 | |
| Anno Joosten | presentator | Televisie | 1995 | |
| De belasting cursus | presentator | Televisie | 1987 | |
| De belastingshow | presentator | Televisie | 1992 | |
| Bij Koos | presentator | Televisie | 1984 | |
| Bij Koos | omroeper | Televisie | 1986 | * Ze kondigt na Bij Koos De oktopus aan. |
| Dat zoeken we op! | presentator | Televisie | 2003 | |
| Drie vrouwen | presentator | Televisie | 1986 | |
| Gala Toon 75 | presentator | Televisie | 1991 | |
| Gast aan tafel live | presentator | Televisie | 1987 | |
| Geef Zuid-Afrika een eerlijke kans | presentator | Televisie | 1994 | |
| Een goed begin | presentator | Televisie | 1995 | |
| Gouden Kalf-gala 1987 | presentator | Televisie | 1987 | |
| Hallo…met de TROS | presentator | Televisie | 1988 | |
| Help de Russen de winter door | presentator | Televisie | 1990 | |
| Hof van Joosten | presentator | Televisie | 2007 | |
| Holland Casino Scheveningen festival | presentator | Televisie | 1992 | |
| Iemand moet het weten | presentator | Televisie | 2000 | |
| Ik-jij-hij-wij-jullie-zij! | presentator | Televisie | 2000 | |
| In heel Europa…! | presentator | Televisie | 2005 | |
| In het nieuws | presentator | Televisie | 1990 | |
| In vredesnaam | presentator | Televisie | 1986 | |
| Jongbloed & Joosten | presentator | Televisie | 1988 | |
| Live Aid | omroeper | Televisie | 1985 | * Ze kondigt het programma aan |
| Lotto live | presentator | Televisie | 1985 | |
| Maandag Prinsjesdag | presentator | Televisie | 2003 | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Meer kans voor vrouwen | presentator | Televisie | 1988 | |
| Nationaal Songfestival 1987 | presentator | Televisie | 1987 | |
| Nationaal Songfestival | presentator | Televisie | 1988 | |
| Nationale actie Midden-Amerika | reportagemaker | Televisie | 1998 | |
| Ni hao - Chinese taal en cultuur | presentator | Televisie | 1986 | |
| Niet bekend | omroeper | Televisie | onbekend | * omroepbeurt in restmateriaal, taakid 260903 |
| Niet bekend | verslaggever | Radio | 1987 | * taakid: 544568 |
| Nieuwsshow | presentator | Televisie | 1988 | |
| Novib | presentator | Televisie | 1998 | |
| Off screen | acteur | Televisie | 2005 | |
| Oog in oog | presentator | Televisie | 2001 | |
| De oud nieuwsshow | presentator | Televisie | 1994 | |
| Personality | presentator | Televisie | 1994 | |
| Seth en Fiona | acteur | Televisie | 1994 | * eenmalige gastrol |
| De show van je leven | presentator | Televisie | 1996 | |
| Sonja op Oudejaarsavond | presentator | Televisie | 1991 | * presenteert eenmalig Twee voor Twaalf als onderdeel van dit programma |
| Spijkers met koppen | presentator | Radio | 1993 | |
| Sterrenshow | omroeper | Televisie | 1985 | * ze kondigt dit programma (3x) aan |
| TROS Aktua | redacteur | Televisie | 1988 | |
| TROS Triviant | presentator | Televisie | 1988 | |
| Twee voor Twaalf | presentator | Televisie | 1991 | |
| Twee voor Twaalf junior | presentator | Televisie | 2004 | |
| VARA's belastingshow | presentator | Televisie | 1991 | |
| De VARA viert feest | presentator | Radio | 2000 | |
| VARA's nachtshow | omroeper | Televisie | 1987 | * als onderdeel van het programma |
| De verleiding | presentator | Televisie | 1992 | |
| Vier voor Novib | presentator | Televisie | 1994 | |
| Voor altijd kerst | presentator | Televisie | 1992 | |
| De wereld draait door | presentator | Televisie | 2006 | |
| Zeg 'ns A, B of C | presentator | Televisie | 2004 | |
| Zestien miljoen rechters | presentator | Televisie | 2006 | |
| Zomaar een zomeravond | presentator | Televisie | 1983 | |
| De zomerse zaterdagavond | presentator | Televisie | 2004 | * presenteert Twee voor Twaalf junior als onderdeel van dit programma |