Oeuvre Guus van Waveren: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 41: | Regel 41: | ||
| | | | ||
| documentaire, 10 min. | | documentaire, 10 min. | ||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Jan van Toorn, grafisch ontwerper]] | |||
| regisseur | |||
| 1974 | |||
| | |||
| documentaire, 20 min. | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[Gerti Bierenbroodspot, labyrinths]] | |||
| regisseur | |||
| 1975 | |||
| televisie | |||
| documentaire, 15 min. | |||
|- valign="top" | |||
| height="15" | [[...Domweg gelukkig, in de Dapperstraat]] | |||
| regisseur | |||
| 1979 | |||
| televisie | |||
| documentaire, 67 min. | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 jun 2017 10:40
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Sybold van Ravesteyn, architecht | regisseur | 1971 | documentaire, 55 min. | |
| Theun de Vries, schrijver | regisseur | 1971 | documentaire, 50 min. | |
| Chris van Geel, dichter/schilder | regisseur | 1972 | documentaire, 10 min. | |
| J.H. van de Broek, architect | regisseur | 1973 | documentaire, 37 min. | |
| Marte Röling in beautiful glass and colours | regisseur | 1973 | documentaire, 10 min. | |
| Jan van Toorn, grafisch ontwerper | regisseur | 1974 | documentaire, 20 min. | |
| Gerti Bierenbroodspot, labyrinths | regisseur | 1975 | televisie | documentaire, 15 min. |
| ...Domweg gelukkig, in de Dapperstraat | regisseur | 1979 | televisie | documentaire, 67 min. |