Oeuvre van Albert Diederik: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 139: | Regel 139: | ||
| | | | ||
| IKON | | IKON | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het gevoel van]] | |||
| 1999 | |||
| | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| | |||
| KRO | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 185: | Regel 194: | ||
| | | | ||
| SBS6 | | SBS6 | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[TV Show]] Ivo Niehe | |||
| 2008 | |||
| | |||
| decorontwerper | |||
| televisie | |||
| | |||
| TROS | |||
|} | |} | ||
Versie van 26 jan 2015 16:05
| titel | jaar | datum | functie | medium | regisseur | omroep
|
| DJ Cat | 1986 | decorontwerper | televisie | SKY Channel | ||
| Pat Sharp show | 1986 | decorontwerper | televisie | SKY Channel | ||
| 5 uur show | 1990 | decorontwerper | televisie | RTL4
| ||
| Villalux | 1989 | decorontwerper | televisie | RTL4
| ||
| Popformule | 1989 | decorontwerper | televisie | TROS
| ||
| Billy Hotdog Show | 1989 | decorontwerper | televisie | TROS | ||
| Scrabble | 1989 | decorontwerper | televisie | RTL4
| ||
| Dieuwertje | 1990 | decorontwerper | televisie | RTL4
| ||
| Telekids | 1990 | decorontwerper | televisie | IKON
| ||
| 5 uur show | 1989 | decorontwerper | televisie | RTL4 | ||
| Denktank | 1989 | decorontwerper | televisie | RTL5 | ||
| De leukste thuis | 1990 | decorontwerper, leader | televisie | TROS
| ||
| Villalux | 1990 | decorontwerper | televisie | IKON | ||
| Het gevoel van | 1999 | decorontwerper | televisie | KRO | ||
| Prime Time Show | 1991 | decorontwerper | televisie | RTL4
| ||
| Vakantieman | 1991 | decorontwerper | televisie | RTL4 | ||
| Hints | 1991 | decorontwerper | televisie | |||
| Aso show | 1991 | decorontwerper, leader | televisie | KRO | ||
| Sexquiz on the beach | 1999 | decorontwerper | televisie | SBS6 | ||
| TV Show Ivo Niehe | 2008 | decorontwerper | televisie | TROS |
5 uur show,De leukste thuis,Popformule,Billy hotdog show,Dieuwertje,Barend & Van Dorp,Villalux,Telekids, De vakantieman,Primetime Show, Scrabble, de Jezus Roadshow,Sex on the beach.Denktank,Hints