Gouden Kalf speelfilm: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 141: | Regel 141: | ||
| height="13" valign="top" | 2014 | | height="13" valign="top" | 2014 | ||
|style="font-size:9pt" valign="bottom" | [[Aanmodderfakker]] | |style="font-size:9pt" valign="bottom" | [[Aanmodderfakker]] | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | 2015 | |||
|style="font-size:9pt" valign="bottom" | [[Gluckauf]] | |||
|- | |||
| height="13" valign="top" | 2016 | |||
|style="font-size:9pt" valign="bottom" | [[The Paradise Suite]] | |||
|} | |} | ||
Versie van 20 sep 2017 07:30
Terug naar overzicht Gouden Kalf
| jaartal | Titel |
| 1981 | Het teken van het beest |
| 1982 | De stilte rond Christine M. |
| 1983 | Hans, het leven voor de dood |
| 1984 | De illusionist |
| 1985 | Flesh and Blood |
| 1986 | Abel |
| 1987 | Vroeger is dood |
| 1988 | Spoorloos |
| 1989 | Secret wedding |
| 1990 | De avonden |
| 1991 | Prospero’s books |
| 1992 | Kyodai makes the big time |
| 1993 | De kleine blonde dood |
| 1994 | 1000 Rosen |
| 1995 | Zusje |
| 1996 | Lang leve de koningin |
| 1997 | Karakter |
| 1998 | Felice…Felice… |
| 1999 | Abeltje |
| 2000 | Lek |
| 2001 | Nynke |
| 2002 | Minoes |
| 2003 | De tweeling |
| 2004 | Simon |
| 2005 | Paradise Now |
| 2006 | Zwartboek |
| 2007 | Kruistocht in spijkerbroek |
| 2008 | Alles is liefde |
| 2009 | Nothing Personal |
| 2010 | Joy |
| 2011 | Black butterflies |
| 2012 | Het meisje en de dood |
| 2013 | Borgman |
| 2014 | Aanmodderfakker |
| 2015 | Gluckauf |
| 2016 | The Paradise Suite |