Emmy Awards: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 107: | Regel 107: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | 2008 | | height="26" | 2008 | ||
| [[KRO]][[Netwerk]] | | [[KRO]] [[Netwerk]] | ||
| [[Noord-Korea]] | | [[Noord-Korea]] | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Nieuws=== | |||
{| class="wikitable" | |||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="48" height="13" | Jaar | |||
| width="236" | Naam | |||
| width="236" | Titel | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2005 | |||
| [[NCRV]] [[Netwerk]] | |||
| [[Return to Beslan]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2008 | |||
| [[VARA]] [[NPS]] [[Nova]] | |||
| [[Op jacht naar de Taliban]] | |||
| | | | ||
| | | | ||
Versie van 25 nov 2014 11:14
De Emmy Awards zijn Amerikaanse prijzen voor buitengewone prestaties in de televisie-industrie. Er zijn drie organisaties die de Emmy Awards organiseren: The Academy of Television Arts & Sciences (prime time), The National Academy of Television Arts & Sciences (daytime, sports, news and documentary) en The International Academy of Television Arts & Sciences (international).
Nederlandse personen en producties komen over het algemeen alleen in aanmerking voor de International Emmy Awards. Er worden prijzen uitgereikt voor verschillende categorieën.
Beste actrice
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2006 | Maryam Hassouni | Offers | |||
| 2014 | Bianca Krijgsman | De nieuwe wereld |
Beste acteur
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2007 | Pierre Bokma | De uitverkorene |
Non-scripted entertainment
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2008 | BNN | De grote donorshow | |||
| 2009 | Park Lane TV | The phone |
Digital program: nonfiction
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2013 | Justus Verkerk | Entertainment experience |
Current affairs
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2008 | Peter R. de Vries | Natalee Holloway |
Documentair
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2008 | KRO Netwerk | Noord-Korea |
Nieuws
| Jaar | Naam | Titel | |||
| 2005 | NCRV Netwerk | Return to Beslan | |||
| 2008 | VARA NPS Nova | Op jacht naar de Taliban |