Zilveren Radio-Ster: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
| Regel 66: | Regel 66: | ||
| [[Bert Haandrikman]] | | [[Bert Haandrikman]] | ||
| [[KRO]] | | [[KRO]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | 2014 | |||
| [[Claudia de Breij]] | |||
| [[VARA]] | |||
| [[Rob van Someren]] | |||
| ex-[[Veronica]] | |||
|} | |||
[[category:Prijzen]] | [[category:Prijzen]] | ||
Versie van 3 dec 2014 11:10
Publieksprijs die wordt uitgereikt tijdens het Televizier-ring gala voor de beste radioman en vrouw.
Winnaars
| Jaar | Winnaar vrouw | Zendg. | Winnaar man | Zendg. |
| 2006 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2007 | Claudia de Breij | VARA | Giel Beelen | VARA |
| 2008 | Sophie Hilbrand | BNN | Giel Beelen | VARA |
| 2009 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2010 | Claudia de Breij | VARA | Edwin Evers | Radio 538 |
| 2011 | Annemieke Schollaardt | TROS | Gerard Ekdom | AVRO |
| 2012 | Kristel van Eijk | Q Music | Gerard Ekdom | AVRO |
| 2013 | Claudia de Breij | VARA | Bert Haandrikman | KRO |
| 2014 | Claudia de Breij | VARA | Rob van Someren | ex-Veronica |