Oeuvre Koert-Jan de Bruijn: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 25: | Regel 25: | ||
|- | |- | ||
| height="13" valign="top" | [[Goede Tijden, Slechte Tijden]] | | height="13" valign="top" | [[Goede Tijden, Slechte Tijden]] | ||
| valign="top" | [[ | | valign="top" | [[Acteur]] | ||
| valign="top" | Televisie | | valign="top" | Televisie | ||
| valign="top" | 2002 | | valign="top" | 2002 | ||
| valign="bottom" | | | valign="bottom" | | ||
|- | |||
| height="13" valign="top" | [[Kids Top20]] | | height="13" valign="top" | [[Kids Top20]] | ||
| valign="top" | [[Presentator]] | | valign="top" | [[Presentator]] | ||
Versie van 13 okt 2008 08:18
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Goudkust | Acteur | Televisie | 2001 | |
| Kees & Co | Acteur | Televisie | 2001 | |
| Goede Tijden, Slechte Tijden | Acteur | Televisie | 2002 | |
| Kids Top20 | Presentator | Televisie | 2004 | |
| Lieve lust | Acteur | Televisie | 2005 | |
| Bestemming Nederland | Presentator | Televisie | 2008 | |
| House Vision | Presentator | Televisie | 2008 |