Oeuvre Liesbeth Jimmink: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="50" height="13" | titel | width="40" | jaar | ...' |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 67: | Regel 67: | ||
| televisie | | televisie | ||
| [[Rob Herzet]] | | [[Rob Herzet]] | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | Primosa, bezoekerscentrum Heuvelland | |||
| 1991-1992 | |||
| | |||
| ontwerperassistent van [[Dorus van der Linden]] | |||
| attractiepark | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Liesbeth Jimmink|Terug naar de biografie]] | [[Liesbeth Jimmink|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 13 aug 2014 19:02
| titel | jaar | datum | functie | medium | regisseur |
| Vloedlijn | 1985 | decorontwerper | televisie | Ab Reevoort, Kees Boas
| |
| Adrenaline | 1986 | decorontwerper | televisie | Geert Tomlow
| |
| Je woordje doen | 1987 | decorontwerper | televisie | Hans Quatfass | |
| De ratelrat | 1987 | ontwerperassistent van Dorus van der Linden | bioscoop | Wim Verstappen | |
| Filmfabriek Hollandia | 1988 | artdirector | bioscoop | Guy Molin | |
| De kassière | 1989 | ontwerperassistent van Dorus van der Linden | bioscoop | Ben Verbong | |
| Beppie | 1989 | ontwerperassistent van Dorus van der Linden | televisie | Rob Herzet | |
| Primosa, bezoekerscentrum Heuvelland | 1991-1992 | ontwerperassistent van Dorus van der Linden | attractiepark |