Oeuvre van Janne van Wouwe: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 43: | Regel 43: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 2002/2003 | | 2002/2003 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Summer school]] | |||
| instructeur | |||
| Educatie | |||
| 2003 | |||
| | | | ||
| Regel 82: | Regel 89: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[In het spoor van]] | | height="26" | [[In het spoor van]] | ||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Je leven in de steigers]] | |||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 95: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[La Kritze - Moontrip]] | ||
| editor | | editor | ||
| | | videoclip | ||
| | | 2004-2005 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="26" | [[ | | height="26" | [[Het blok]] | ||
| editor | | editor | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | 2007 | ||
| | | | ||
Versie van 31 dec 2013 07:46
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking
|
| Yacht vision | editor | televisie | 2001/2002 | |
| De TV makelaar | editor | televisie | 2001/2002 | |
| Looking good | editor | televisie | 2001 /2002 | |
| Tv Woonmagazine | editor | televisie | 2002 | |
| Natuurlijk Overijssel | Camera / Montage | televisie | 2002/2003 | |
| Summer school | instructeur | Educatie | 2003 | |
| Milieupolitie | editor | televisie | 2003 | |
| Gordons late nicht show | editor | televisie | 2003 | |
| Loods 7 | editor | televisie | 2003 | |
| Dorpsstraat 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| Alarmfase 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| In het spoor van | editor | televisie | 2004 | |
| Je leven in de steigers | editor | televisie | 2004 | |
| Het blok | editor | televisie | 2004-2005 | |
| La Kritze - Moontrip | editor | videoclip | 2004-2005 | |
| Het blok | editor | televisie | 2007 | |
| Return to sender | editor | televisie | 2008 | |
| Het blok | editor | televisie | 2008 | |
| Top Blogger | editor | televisie pilot | 2011 | |
| 't Natuurlijk huus | editor / regie / camera | televisie | 2011 | |
| Grenzeloos genieten | editor / Samenstelling | televisie | 2011 | |
| Het blok | editor / item regie | televisie | 2011 | |
| Pieter | editor | Filmfestival / Bioscoop | 2012 |
|