Oeuvre van Janne van Wouwe: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 87: | Regel 87: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2004-2006 | |||
| | |||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Je leven in de steigers]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2005-2006 | |||
| | |||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Return to sender]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|} | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Het blok]] | |||
| editor | |||
| televisie | |||
| 2008 | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | [[Janne van Wouwe|Terug naar de biografie]] | ||
Versie van 31 dec 2013 07:20
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking
|
| Yacht vision | editor | televisie | 2001/2002 | |
| De TV makelaar | editor | televisie | 2001/2002 | |
| Looking good | editor | televisie | 2001 /2002 | |
| Tv Woonmagazine | editor | televisie | 2002 | |
| Natuurlijk Overijssel | Camera / Montage | televisie | 2002/2003 | |
| Milieupolitie | editor | televisie | 2003 | |
| Gordons late nicht show | editor | televisie | 2003 | |
| Loods 7 | editor | televisie | 2003 | |
| Dorpsstraat 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| Alarmfase 9 | Camera / Montage | televisie | 2003 | |
| In het spoor van | editor | televisie | 2004 | |
| Het blok | editor | televisie | 2004-2006 |
|- valign="top" | height="26" | Je leven in de steigers
| editor | televisie | 2005-2006 |
|}
|- valign="top" | height="26" | Return to sender
| editor | televisie | 2008 |
|}
|- valign="top" | height="26" | Het blok
| editor | televisie | 2008 |
|}