Oeuvre van Niek Koppen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 34: | Regel 34: | ||
| producent | | producent | ||
| 1984 | | 1984 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wisselwachter]] | |||
| productie | |||
| 1986 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 270: | Regel 277: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Raak me waar ik voelen kan]] | | height="13" | [[Raak me waar ik voelen kan]] | ||
| producent | | producent | ||
| 2007 | | 2007 | ||
Versie van 14 nov 2013 13:07
| Titel | Maker | Jaar | Medium | Opmerkingen |
| Uitzicht op Domburg | regisseur | 1980 | film | |
| Dolly | productie | 1981 | film | |
| De wereld is van Thomas Finke | regisseur, scenarioschrijver | 1981 | televisie | uitgezonden in Het korte spel |
| Terbeschikkinggesteld (Detention at the Government's Pleasure) | producent | 1984 | televisie | |
| De wisselwachter | productie | 1986 | televisie | |
| Achterwerk uit de kast | regisseur | 1988-1989 | televisie | meerdere producties binnen deze reeks |
| Wie was je opa's opa opa? | regisseur | 1989-1990 | televisie | meerdere producties binnen deze reeks |
| Amnesty International | regisseur | 1990 | televisie | |
| Patricia | regisseur | 1990 | televisie | herhaling van en aanvulling op een aflevering Achterwerk uit de kast |
| Annie en Fiep maken een boek | regisseur | 1990 | televisie | |
| Wat doe jij nou? | regisseur | 1991-1992 | televisie | |
| Kleur rijk | regisseur, scenarioschrijver | 1992 | televisie | meerdere producties binnen deze reeks |
| Siki | regisseur | 1993 | televisie | |
| De slag in de Javazee | regisseur | 1996 | film | op televisie uitgezonden in 1997 en 2002 |
| Het Werkteater 1970 - 1985 | regisseur | 1997 | televisie | |
| The hunt | regisseur | 1997 | televisie | |
| De keuken van Kok | regisseur | 1999 | televisie | |
| Toneelgroep Amsterdam | regisseur | 2001 | televisie | |
| Eert uw vader en uw moeder | regisseur, scenarioschrjiver | 2001 | televisie | |
| The making of the revolution | producent | 2001 | televisie | |
| Mathilde Willink Superpoes | producent | 2002 | televisie | |
| Wheels of fortune | producent | 2002 | televisie | |
| De badgast de baas | producent | 2003 | televisie | |
| Slammers | producent | 2003 | televisie | |
| Ramses - où est mon prince | producent | 2003 | televisie | |
| De verbeelding van de holocaust | producent | 2003 | televisie | |
| Alexander van Slobbe Grootmeester van het kleine | producent | 2004 | televisie | |
| De missie Willems | producent | 2004 | televisie | |
| Hollands danst! | producent, regisseur | 2004 | televisie | |
| Tsjechisch kerstfeest | producent | 2005 | televisie | |
| Justiça | producent | 2005 | televisie | |
| Het Veerhuis | producent | 2005 | televisie | |
| Advocaatje leef je nog? | producent | 2005 | televisie | |
| Bij ons in Scharloo | producent | 2006 | televisie | |
| Dorpsbelangen | producent | 2006 | televisie | |
| Ik wil nooit beroemd worden | producent | 2006 | televisie | |
| Dorpsbelangen | producent | 2006 | televisie | |
| Martha Vonk gaat naar Istanbul | producent | 2007 | televisie | |
| Raak me waar ik voelen kan | producent | 2007 | televisie | |
| De wereld is plat | producent | 2007 | televisie | |
| Raak me waar ik voelen kan | producent | 2007 | televisie | |
| De droom van Jan Wolff | producent | 2008 | televisie | |
| Als we het zouden weten | eindredacteur | 2008 | televisie | |
| Meester Ben | eindredacteur | 2008 | televisie | |
| Trainer! | eindredacteur | 2008 | televisie | |
| De zwemmers | producent | 2008 | televisie | |
| De match | eindredacteur | 2008 | televisie | |
| Goud | producent, regisseur | 2008 | televisie | |
| Walking op Oerol (Theun Mosk) | producent | 2008 | televisie | |
| Hoe hormonen mijn leven veranderen | producent | 2008 | televisie | |
| See you in Vegas | producent | 2008 | televisie | |
| De vreemdelingenrechter | producent | 2009 | televisie | |
| Het familie ensemble | producent | 2009 | televisie |