Oeuvre Frans Bromet: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
| width="48" | Medium | | width="48" | Medium | ||
| width="90" | Opmerkingen | | width="90" | Opmerkingen | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[1,2,3 Rhapsodie]] | |||
| Cameraman, regisseur | |||
| 1965 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Noord 20-29]] | |||
| Cameraman, regisseur, scenarioschrijver, commentaar | |||
| 1971 | |||
| film | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 14: | Regel 28: | ||
| 1973 | | 1973 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het drielandenpunt]] | |||
| Cameraman, regisseur, scenarioschrijver | |||
| 1974 | |||
| film | |||
| | | | ||
| Regel 40: | Regel 61: | ||
| height="13" | [[De waarheid ligt op het slagveld]] | | height="13" | [[De waarheid ligt op het slagveld]] | ||
| Cameraman | | Cameraman | ||
| 1978 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Je maintiendrai in Hollywood]] | |||
| Cameraman, regisseur | |||
| 1978 | | 1978 | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 210: | Regel 238: | ||
| 1996 | | 1996 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Wat is nou...een jood?]] | |||
| Regisseur, Cameraman | |||
| 1997 | |||
| video | |||
| | | | ||
| Regel 573: | Regel 608: | ||
| Regisseur, Cameraman, Interviewer | | Regisseur, Cameraman, Interviewer | ||
| 2009 | | 2009 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Opa, oma, waren jullie bang in de oorlog?]] | |||
| Regisseur, Cameraman, Interviewer | |||
| 2010 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
| Regel 584: | Regel 626: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Alles van waarde]] | ||
| Regisseur, Cameraman, Interviewer | | Regisseur, Cameraman, Interviewer | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| Regel 591: | Regel 633: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Regelzucht]] | ||
| Regisseur, Cameraman, Interviewer | | Regisseur, Cameraman, Interviewer | ||
| 2012 | | 2012 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
|} | |} | ||
[[Frans Bromet|Terug naar biografie]] | [[Frans Bromet|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 10 okt 2013 12:24
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerkingen |
| 1,2,3 Rhapsodie | Cameraman, regisseur | 1965 | film | |
| De Noord 20-29 | Cameraman, regisseur, scenarioschrijver, commentaar | 1971 | film | |
| Goudkoorts onder de Moerdijk | Cameraman | 1973 | televisie | |
| Het drielandenpunt | Cameraman, regisseur, scenarioschrijver | 1974 | film | |
| Muziek in uw straatje | Redacteur | 1974 | televisie | |
| Wonderland | Cameraman | 1977 | televisie | |
| Herenleed | Cameraman | 1978 | televisie | |
| De waarheid ligt op het slagveld | Cameraman | 1978 | televisie | |
| Je maintiendrai in Hollywood | Cameraman, regisseur | 1978 | televisie | |
| Bitte, berichten Sie! | Cameraman | 1978 | televisie | |
| Extra | Cameraman | 1979 | televisie | |
| En dan nu ... Muziek | Cameraman | 1980 | televisie | |
| Surfpunks | Regisseur | 1981 | televisie | |
| Rembrandt & co | Cameraman | 1983 | televisie | |
| Het recht van de zwakste | Cameraman | 1985 | televisie | |
| Boulevard of broken dreams | Cameraman | 1985 | televisie | |
| Diogenes | Cameraman | 1990 | televisie | |
| Een winter aan zee | Cameraman, Redacteur | 1990 | televisie | |
| Amnesty International en de rechten van de mens | Regisseur, Cameraman | 1990 | televisie | |
| Buren | Regisseur | 1991-1994 | televisie | |
| Eldorado | Redacteur | 1991 | televisie | |
| Recht voor z'n raap | Cameraman | 1992 | televisie | |
| Marco Polo | Redacteur | 1993-1994 | televisie | |
| De natuurlijke ruimte | Cameraman | 1993 | televisie | |
| Op de fiets naar Hollywood | Commentaar | 1993 | televisie | |
| Toonmeesters | Cameraman | 1994 | televisie | |
| Ivanhood | Cameraman | 1994 | televisie | |
| Zaal in Huis | Cameraman, Producent | 1995-1996 | televisie | |
| Het gevecht om de toekomst | Cameraman | 1995 | televisie | |
| De rook van de vrijheid | Cameraman | 1995 | televisie | |
| Fluchtwege | Camaraman | 1995 | televisie | |
| Poco mosso | Cameraman | 1995 | televisie | |
| Veldpost | Eindredacteur | 1996 | televisie | |
| Wat is nou...een jood? | Regisseur, Cameraman | 1997 | video | |
| Opvoeden | Regisseur, Cameraman | 1998 | televisie | |
| Woudenberg | Regisseur, Cameraman | 1998 | televisie | |
| Groningen, kerklaan | Regisseur, Cameraman | 1998 | televisie | |
| Amsterdam KNSM-eiland | Regisseur, Cameraman | 1998 | televisie | |
| Veldpost Europa | Eindredacteur | 1998-1999 | televisie | |
| Survival | Cameraman | 1998 | televisie | |
| Oh God | Cameraman, Regisseur | 1999 | televisie | |
| De achtste dag | Eindredacteur | 1999-2003 | televisie | |
| Veldpost Balkan | Eindredacteur | 1999 | televisie | |
| Zaal over de vloer | Cameraman | 1999 | televisie | |
| Gemeenschap & goederen | Cameraman, Interviewer | 2000 | televisie | |
| De verbouwing Lelystad | Regisseur, Cameraman | 2001-2002 | televisie | |
| Het algemeen belang | Cameraman, Interviewer | 2001 | televisie | |
| Ciske de Rat | Cameraman | 2001 | televisie | |
| De componerende camera | Cameraman | 2001 | televisie | |
| Nacht van de clini clowns | Samenstelling | 2001 | televisie | |
| Verbonden | Cameraman, Interviewer | 2001 | televisie | |
| De hoekse lijn | Cameraman, Regisseur | 2001 | televisie | |
| Jopie, Henkie en Fransie | Eindredacteur | 2002 | televisie | |
| Rear window | Eindredacteur | 2002 | televisie | |
| Roddels | Eindredacteur | 2002 | televisie | |
| Mores | Regisseur, cameraman, interviewer | 2002 | televisie | Brievenrubriek Lieve Frans |
| Eigenwijs participeren | Regisseur, Cameraman | 2002 | televisie | |
| Operatie Schoterhof | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2003 | televisie | |
| The devil is in the detail | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2003 | televisie | |
| R.A.M | Cameraman | 2003 | televisie | |
| Ramen dicht | Eindredacteur | 2003 | televisie | |
| Wie schrijft die blijft | Eindredacteur | 2003 | televisie | |
| Van goede wil | Cameraman, Interviewer | 2003 | televisie | |
| Stichting woest | Cameraman, Eindredacteur | 2003 | televisie | |
| Meeste stemmen gelden | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2003 | televisie | |
| Failliet of niet? | Regisseur, Cameraman | 2004 | televisie | |
| Jiskefet | Cameraman | 2004 | televisie | |
| 26.000 gezichten | Regisseur | 2004 | televisie | |
| De verbouwing | Regisseur | 2004-2007 | televisie | |
| De nalatenschap | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2005 | televisie | |
| Codewoord koekoek | Eindredacteur | 2005 | televisie | |
| Wat is nou.. | Regisseur, Cameraman | 2006 | televisie | |
| Het water komt… | Regisseur, Camaeraman, Interviewer | 2006 | televisie | |
| Late liefde | Cameraman, Interviewer | 2007 | televisie | |
| De nalatenschap | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2007 | televisie | |
| Landgenoten | Cameraman | 2007 | televisie | |
| Eerwraak | Cameraman, Interviewer | 2007 | televisie | |
| Klarendal, tranendal? | Cameraman | 2007 | televisie | |
| Dokusoap | Cameraman, Interviewer | 2008 | televisie | |
| Kerk te koop | Cameraman, Interviewer | 2008 | televisie | |
| Gedeelde kinderen | Cameraman, Interviewer | 2008 | televisie | |
| Bekende gezichten | Regisseur, Interviewer, Cameraman | 2008 | televisie | |
| Slapend rijk | Cameraman, Interviewer | 2009 | televisie | |
| Gedeelde kinderen - Estee, Eva en Bloem | Interviewer, Cameraman | 2009 | televisie | |
| In de familie | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2009 | televisie | |
| Spookhuis | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2009 | televisie | |
| Opa, oma, waren jullie bang in de oorlog? | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2010 | televisie | |
| Aanpakkers | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2011 | televisie | |
| Alles van waarde | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2012 | televisie | |
| Regelzucht | Regisseur, Cameraman, Interviewer | 2012 | televisie |