Oeuvre van Rik van de Westelaken: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 204: | Regel 204: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="51" | [[Zomerhitte]] | |||
| Acteur | |||
| 2010 | |||
| Bioscoop | |||
| speelt zichzelf | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 9 jan 2013 13:30
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| AT5 nieuws | Presentator, Redacteur | 1996-1999 | Televisie | |
| NOS Journaal | Presentator, Redacteur | 1999-heden | Televisie | |
| Prinsjesdag | Redacteur | 2000-2004 | Televisie | |
| Jaaroverzicht journaal | Redacteur | 2001, 2005, 2007 | Televisie | |
| Het Huwelijk | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Het Huwelijk: de terugblik | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Begrafenis Pim Fortuyn | Redacteur | 2002 | Televisie | |
| Prins Claus 1926-2002 | Verslaggever | 2002 | Televisie | |
| Esther Hart in Riga | Verslaggever | 2003 | Televisie | |
| Het is een meisje! | Verslaggever | 2003 | Televisie | |
| Prinses Juliana 1909-2004 | Verslaggever | 2004 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Verslaggever | 2004 | Televisie | |
| 60 jaar Bevrijdingsdag | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| Geboorte Prinses Alexia | Verslaggever | 2005 | Televisie | |
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Staatsbezoek Poetin | Presentator | 2005 | Televisie | |
| De Nachtwacht | Verslaggever | 2006 | Televisie | |
| Aangifte geboorte prinsesje | Presentator | 2007 | Televisie | Aangifte geboorte Prinses Ariane |
| Bevrijdingsdag | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Opening Betuweroute | Presentator | 2007 | Televisie | |
| Radio 1 journaal | Presentator | 2007-heden | Radio | |
| Hind in Belgrado | Presentator | 2008 | Televisie | |
| NieuwsLlink | Presentator, Verslaggever | 2008 | Televisie | |
| Paralympische Spelen | Presentator | 2008 | Televisie | |
| Radiolympia | Interviewer | 2008 | Radio | |
| Herdenking vlucht TK 1951 | Presentator | 2009 | Televisie | |
| Debat in Tweede Kamer over onenigheid binnen Kabinet-Balkenende IV over verlenging ISAF-missie Afghanistan | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Herdenking Koninginnedag Apeldoorn | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Zomerhitte | Acteur | 2010 | Bioscoop | speelt zichzelf |
| Radiolab | Presentator, Interviewer | 2010 | Radio | |
| Nieuwsuur | Presentator | 2010-heden | Televisie | presenteert het nieuwsoverzicht |
| Nationale herdenking vliegramp Tripoli | Presentator | 2010 | Televisie | |
| Het beste idee van Nederland | Presentator | 2011 | Televisie | |
| Nederland kiest | Presentator | 2012 | Televisie | presenteert het onderdeel Politiek café |