Gouden Radio-Ring: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| [[Effe Ekdom]] | | [[Effe Ekdom]] | ||
| [[AVRO]] | | [[AVRO]] | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | 2013 | |||
| [[Somertijd]] | |||
| [[Radio Veronica]] | |||
| | | | ||
[[Category:Prijzen]] | [[Category:Prijzen]] | ||
Versie van 15 nov 2013 08:08
Publieksprijs voor het beste radioprogramma. De prijs wordt uitgereikt in het kader van het Gouden-Televizier gala.
Winnaars
| Jaar | Titel | Zendg. | Opmerking |
| 2006 | Evers staat op | Radio 538 | |
| 2007 | Theater van het sentiment | KRO | |
| 2008 | De Coen & Sander Show | BNN | |
| 2009 | Morgenstond | RadioNL | |
| 2010 | Giel! | VARA | |
| 2011 | Ekstra Weekend | NTR | |
| 2012 | Effe Ekdom | AVRO | |
| 2013 | Somertijd | Radio Veronica |