Gallery: Hamelen - Afl. 14: De bruiden van Dril: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 64: | Regel 64: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001000649_019_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Rita Corita]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001000649_019_con.png|thumb|200px|[[Will van Selst]], [[Rita Corita]]]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_001_con.png|thumb|200px|Portret van Hetty Blok als heks Eefje Eenoog]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_001_con.png|thumb|200px|Portret van [[Hetty Blok]] als heks Eefje Eenoog]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_002_con.png|thumb|200px|Portret van Hetty Blok als heks Eefje Eenoog]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_002_con.png|thumb|200px|Portret van [[Hetty Blok]] als heks Eefje Eenoog]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_003_con.png|thumb|200px|Portret van Betsy Smeets als heks Puck van Spicht]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_003_con.png|thumb|200px|Portret van [[Betsy Smeets]] als heks Puck van Spicht]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_004_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_004_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_005_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_005_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
Regel 74: | Regel 74: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_006_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_006_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_007_con.png|thumb|200px|Portret van Ellen de Thouars als heks Ludmilla van de Eiken]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_007_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ellen de Thouars]] als heks Ludmilla van de Eiken]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_008_con.png|thumb|200px|Portret van Ellen de Thouars als heks Ludmilla van de Eiken]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_008_con.png|thumb|200px|Portret van [[Ellen de Thouars]] als heks Ludmilla van de Eiken]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_009_con.png|thumb|200px|Portret van Rita Corita als heks Popeya van Schier]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_009_con.png|thumb|200px|Portret van [[Rita Corita]] als heks Popeya van Schier]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_010_con.png|thumb|200px|Portret van Rita Corita als heks Popeya van Schier]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_010_con.png|thumb|200px|Portret van [[Rita Corita]] als heks Popeya van Schier]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_011_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_011_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_012_con.png|thumb|200px|Portret van Betsy Smeets als heks Puck van Spicht]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_012_con.png|thumb|200px|Portret van [[Betsy Smeets]] als heks Puck van Spicht]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_013_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_013_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_014_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_014_con.png|thumb|200px|Decor binnenkant vliegende pompoen]] | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_015_con.png|thumb|200px|Portret van Georgette Reyevksy als heks Ka van de Kikkerberg]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_015_con.png|thumb|200px|Portret van [[Georgette Reyevksy]] als heks Ka van de Kikkerberg]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_016_con.png|thumb|200px|Portret van Georgette Reyevksy als heks Ka van de Kikkerberg]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001037497_016_con.png|thumb|200px|Portret van [[Georgette Reyevksy]] als heks Ka van de Kikkerberg]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049949_001_con.png|thumb|200px|[[Ellen de Thouars]], [[Will van Selst]]]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049949_001_con.png|thumb|200px|[[Ellen de Thouars]], [[Will van Selst]]]] | ||
Regel 109: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049949_011_con.png|thumb|200px|Koor]] | | width="50" | [[Afbeelding:FTA001049949_011_con.png|thumb|200px|Koor]] | ||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049979_003_con.png|thumb|200px|Koor]] | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049979_006_con.png|thumb|200px|[[Hetty Blok]], [[Betsy Smeets]], [[Rita Corita]], [[Ellen de Thouars]], [[Georgette Reyevsky]], [[Will van Selst]]]] | |||
|- valign="top" | |||
| width="50" | [[Afbeelding:FTA001049979_009_con.png|thumb|200px|[[Loekie Knol]], [[Will van Selst]]]] | |||
|} | |} | ||
[[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 15: De lelijke slaapster|Naar de volgende aflevering]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 13: Het gestolen land|Naar de vorige aflevering]] | [[Gallery: Kunt u mij de weg naar Hamelen vertellen, mijnheer?|Terug naar de hoofdgallery]] | [[Gallery: Hamelen - Afl. 15: De lelijke slaapster|Naar de volgende aflevering]] |
Versie van 14 nov 2012 12:10
De bruiden van Dril
Naar de vorige aflevering | Terug naar de hoofdgallery | Naar de volgende aflevering