Oeuvre van Pim Reijntjes: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 28: | Regel 28: | ||
| 1946-1948 | | 1946-1948 | ||
| radio | | radio | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De wonderde wereld]] | |||
| commentator | |||
| 1946-1948 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
Versie van 1 okt 2012 09:01
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Radio Herrijzend Nederland | omroeper | 1945-1946 | radio | |
| RVD Film | commentator | 1946-1948 | bioscoop | |
| Radio Batavia | omroeper | 1946-1948 | radio | |
| De wonderde wereld | commentator | 1946-1948 | bioscoop | |
| Radio Nederland Wereldomroep | presentator, omroeper | 1948-1963 | radio | |
| En het geschiede in die dagen | voice-over | 1959 | televisie | |
| NTS Journaal | presentator, verslaggever | 1963-1968 | televisie | |
| 't Is grijs | verslaggever | 1966 | televisie | |
| Weekjournaal | verslaggever | 1967 | televisie | |
| Adoptie | presentator | 1968 | televisie | |
| Mensen in het nieuws | eindredacteur | 1968 | televisie | |
| Toen 1: 10 mei 1940 | verslaggever | 1972 | televisie | |
| Koninkrijk overzee | verslaggever | 1973 | televisie | |
| Twee delen koninkrijk | verslaggever | 1974-1975 | televisie | |
| Panoramiek | verslaggever | 1975-1983 | televisie | |
| Panoramiek extra | verslaggever | 1975 | televisie | |
| Suriname deze week | verslaggever | 1975 | televisie | |
| Koningin Beatrix en Prins Claus in Suriname | redacteur | 1980 | televisie | |
| Koningin Beatrix en Prins Claus in Engeland | commentator | 1982 | televisie | |
| Pauselijk bezoek aan Nederland | commentator | 1985 | televisie |