Oeuvre van René van Brakel: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Nieuwe pagina aangemaakt met 'Terug naar de biografie {| class="wikitable" |- style="font-weight:bold" valign="top" | width="160" height="13" | Titel | width="121" | functie...' |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| width="48" | medium | | width="48" | medium | ||
| width="83" | opmerking | | width="83" | opmerking | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Stichting Lokale Omroep Mistral Radio Geldrop]] | |||
| presentator | |||
| 1994-1997 | |||
| radio | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 21 mrt 2012 12:56
| Titel | functie | periode | medium | opmerking |
| Stichting Lokale Omroep Mistral Radio Geldrop | presentator | 1994-1997 | radio | |
| Omroep Brabant | presentator, redacteur | 1997-2002 | radio | |
| Brabant nieuws | presentator, redacteur | 1998-2008 | televisie | |
| Radio 1 avondjournaal | verslaggever | 1998 | radio | |
| Met het oog op morgen | verslaggever | 2004 | televisie | |
| Radio 1 ochtendjournaal | verslaggever | 2007-2008 | radio | |
| NOS op 3 | presentator, eindredacteur | 2008-heden | televisie | |
| NOS Journaal | presentator | 2011-heden | televisie | |
| Herdenking aanslagen Noorwegen | presentator | 2011 | televisie |