Oeuvre van Hans Goedkoop: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 62: | Regel 62: | ||
| presentator | | presentator | ||
| 2008 | | 2008 | ||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="bottom" | |||
| height="13" | [[De Gouden Eeuw]] | |||
| presentator, interviewer | |||
| 2012-2013 | |||
| televisie | | televisie | ||
| | | | ||
Huidige versie van 16 jan 2013 14:00
| Titel | functie | jaar | medium | opmerking |
| Van Dis in de IJsbreker | redacteur | 1992 | televisie | |
| Andere tijden | presentator | 2000-heden | televisie | |
| De avond van de bom | presentator | 2006 | televisie | |
| De avond van de grote boekenquiz | interviewer | 2006 | televisie | |
| De toekomst | presentator | 2006 | televisie | |
| De avond van het boek | presentator | 2007 | televisie | |
| De kunst | presentator | 2007-2008 | televisie | |
| Cinema '68 | presentator | 2008 | televisie | |
| De Gouden Eeuw | presentator, interviewer | 2012-2013 | televisie |