Oeuvre van Jeroen Overbeek: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 149: | Regel 149: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lijn 32]] | |||
| Acteur | |||
| 2012 | |||
| Televisie | |||
| speelt zichzelf | |||
|} | |} | ||
[[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | [[Jeroen Overbeek|Terug naar biografie]] | ||
Versie van 23 feb 2012 13:26
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| ANP/ NOS Radionieuws | Presentator | 1989-1998 | Radio | |
| Tweede-kamerverkiezingen 1994 | Presentator | 1994 | Radio | |
| NOS Journaal | Presentator | 1999-2011 | Televisie | |
| Hallo 2000 | Verslaggever | 1999 | Televisie | |
| Jeugdjournaal | Presentator | 2000 | Televisie | |
| Dag van de vrijheid | Presentator | 2001 | Televisie | |
| Het huwelijk | Verslaggever | 2002 | Televisie | |
| Aanslag Pim Fortuyn | Presentator | 2002 | Televisie | |
| 50 jaar koningin Elizabeth | Presentator | 2002 | Televisie | |
| Nationale dodenherdenking | Presentator | 2003-2011 | Televisie | |
| Aanval op Irak | Presentator | 2003 | Televisie | |
| Uitvaart prinses Juliana | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Welkom Europa | Presentator | 2004 | Televisie | |
| Twee Vandaag | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Aanslagen openbaar vervoer Londen | Presentator | 2005 | Televisie | |
| Postbus 51, spotje 4&5 mei | Voice-over | 2007 | Televisie | |
| Politiek 24 | Presentator | 2008 | Televisie | *Achter de schermen bij de NOS redactie |
| Sinterklaasjournaal | Acteur | 2009 | Televisie | *In de rol van Pieterbaas |
| Radio 1 Journaal | Presentator | Radio | ||
| Nieuwsuur | Presentator | 2011 | Televisie | |
| Lijn 32 | Acteur | 2012 | Televisie | speelt zichzelf |