Oeuvre van Tonny Eyk: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 112: | Regel 112: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1975-1980 | | 1975-1980 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Peter en de vliegende autobus]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1976 | |||
| | | | ||
| Regel 134: | Regel 141: | ||
| 1978 | | 1978 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Martijn en de magiër]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1979 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 140: | Regel 154: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1979-1981 | | 1979-1981 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De bende van hiernaast]] | |||
| Componist | |||
| Bioscoop | |||
| 1980 | |||
| | | | ||
| Regel 164: | Regel 185: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[De boezemvriend]] | ||
| | | Componist | ||
| | | Bioscoop | ||
| | | 1982 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Knokken voor twee]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| | | Bioscoop | ||
| | | 1982 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[1-2-3-show]] | ||
| Orkestleider | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1983-1986 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Nieuwe oogst]] | ||
| | | Muzikale leiding | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1983-1984 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Willem van Oranje (dramaserie)|Willem van Oranje]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| | | Televisie | ||
| | | 1984 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[De | | height="13" | [[Willem Nijholt|De Willem Nijholt Show]] | ||
| | | Orkestleider | ||
| | | Televisie | ||
| | | 1985-1986 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Maria]] | ||
| Componist | | Componist | ||
| Bioscoop | | Bioscoop | ||
| | | 1986 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Hartengala]] | ||
| | | Orkestleider | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1989 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 475: | Regel 472: | ||
| onbekend | | onbekend | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
Versie van 29 sep 2011 13:19
| Titel | Functie | Medium | Jaar | Opmerking |
| TV-Goochelshow The Niberco Brothers | Muzikale leiding | Televisie | 1962 | |
| Ik heb u lief | Muzikale leiding | Radio | 1963 | |
| Tonny Eyk ontvangt | Presentator | Radio | 1963 | |
| Kijk die Rijk | Orkestleider | Televisie | 1963-1965 | |
| Johnny en Rijk | Orkestleider | Televisie | 1964-1966 | |
| De Ronnie Tober-show | Orkestleider | Televisie | 1966-1967 | |
| Voor de vuist weg | Orkestleider | Televisie | 1966-1979 | |
| De Max Tailleur show | Orkestleider | Televisie | 1968-1969 | |
| Studio sport | Componist | Televisie | 1972-heden | *Componist van de TV-tune |
| De stille kracht | Componist | Televisie | 1974 | |
| Studio vrij | Orkestleider | Televisie | 1974-1985 | |
| Muziekmozaïek | Muzikaal leider | Televisie | 1974-1976 | |
| De verlossing | Componist | Televisie | 1975 | |
| Van oude mensen de dingen die voorbij gaan | Componist | Televisie | 1975-1976 | |
| Bij ons in... | Orkestleider | Televisie | 1975-1980 | |
| Peter en de vliegende autobus | Componist | Bioscoop | 1976 | |
| Hollands Glorie | Componist | Televisie | 1977-1978 | |
| Netwerk | Orkestleider | Televisie | 1978 | |
| Kant aan m’n broek | Componist/Acteur | Televisie | 1978 | |
| Martijn en de magiër | Componist | Bioscoop | 1979 | |
| Telebingo | Orkestleider | Televisie | 1979-1981 | |
| De bende van hiernaast | Componist | Bioscoop | 1980 | |
| De KRO komt langs in ... | Orkestleider | Televisie | 1980-1981 | |
| Mies | Orkestleider | Televisie | 1982 | |
| De zevensprong | Componist | Televisie | 1982 | |
| De boezemvriend | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| Knokken voor twee | Componist | Bioscoop | 1982 | |
| 1-2-3-show | Orkestleider | Televisie | 1983-1986 | |
| Nieuwe oogst | Muzikale leiding | Televisie | 1983-1984 | |
| Willem van Oranje | Componist | Televisie | 1984 | |
| De Willem Nijholt Show | Orkestleider | Televisie | 1985-1986 | |
| Maria | Componist | Bioscoop | 1986 | |
| Hartengala | Orkestleider | Televisie | 1989 |
|
| Boggle | Componist | Televisie | 1989-1996 | *Componist van de TV-tune |
| Top score | Componist | Televisie | 1994 | *Componist van de TV-tune |
| Toppop | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Lotto | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| AVRO's Week-end kwis | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| AVRO's Puzzeluur | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Socutera | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Wilde ganzen | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Babbelonië | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Kookgek | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Meer op zondag | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| RVU | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Teleac | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de muziek bij de stationcalls |
| Scala | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Staatsloterij | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Middagje AVRO | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Klassewerk | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Doebiedoe | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Nederland 111 | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Dinges | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Wedden Dat | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| Brandpunt in de markt | Componist | Televisie | onbekend | *Componist van de TV-tune |
| De Hollebolleboom | Componist | Televisie | onbekend | |
| De Zevensprong | Componist | Televisie | onbekend | |
| Bibelebons | Componist | Televisie | onbekend | |
| Mijn idee | Componist | Televisie | onbekend | |
| De Boris en Bramshow | Componist | Televisie | onbekend | |
| Thomas en senior | Componist | Televisie | onbekend | |
| De poppenkraam | Componist | Televisie | onbekend | |
| Het geheim van brute Berend | Componist | Televisie | onbekend | |
| Klassewerk | Presentator | Televisie | onbekend | *Van het onderdeel "Muziekwerk" |
| De mini playbackshow | Juryvoorzitter | Televisie | onbekend | |
| Nummer 14 | Componist | Bioscoop | onbekend | |
| Carréshow | Orkestleider | Televisie | onbekend |