Oeuvre van Hans van Eijck: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Showmasters]] | | height="13" | [[Showmasters / Nu of Nooit Show (VTM)]] | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 84: | Regel 84: | ||
| 1989 | | 1989 | ||
| Slechts één keer gebruikt tijdens de perspresentatie | | Slechts één keer gebruikt tijdens de perspresentatie | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Soundmix Show (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1989-1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Gouden Oog (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1989-1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Tien om te Zien (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1989-2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 122: | Regel 143: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Vrienden voor het leven]] | | height="13" | [[Vrienden voor het leven]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mini Playback Show (VTM)]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 129: | Regel 157: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[CD Henny Huisman "Met Z'n Allen"]] | | height="13" | [[CD Henny Huisman "Met Z'n Allen"]] | ||
| componist | |||
| CD | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[CD Bart Kaell "Mini Playback"]] | |||
| componist | |||
| CD | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Single Bart Kaëll “Zeil Je Voor Het Eerst?”]] | |||
| componist | |||
| CD | |||
| 1990 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Single Bart Kaëll “Ik Wil Niet Dat Je Gaat”]] | |||
| componist | | componist | ||
| CD | | CD | ||
| Regel 174: | Regel 223: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1991-1996 | | 1991-1996 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Raar maar waar (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1991 | |||
| | | | ||
| Regel 191: | Regel 247: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[RTL Nieuws|RTL Nieuws]] | | height="13" | [[Single Bart Kaëll “Love Me Forever”]] | ||
| componist | |||
| CD | |||
| 1991 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Nieuws|RTL 4 Nieuws]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992, 1996 & 1997 | ||
| | | | ||
| Regel 213: | Regel 276: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Bureau Kruislaan]] | | height="13" | [[Bureau Kruislaan]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1992 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Club]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 223: | Regel 293: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1992 | | 1992 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Shop]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1993 | |||
| | | | ||
| Regel 229: | Regel 306: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993, 1994, 1997, 1998 & 1999 | ||
| | | | ||
| Regel 236: | Regel 313: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993 & 1999 | ||
| | | | ||
| Regel 258: | Regel 335: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[RTL Nieuws|RTL 5 Nieuws]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1994 & 1995 | |||
| | | | ||
| Regel 264: | Regel 348: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994 & 1998 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Het spijt me]] | | height="13" | [[Het spijt me]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1994 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ron's Jong Geluk Show]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 285: | Regel 376: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1994 | | 1994, 1997, 1998, 2000 & 2002 | ||
| | | | ||
| Regel 317: | Regel 408: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Postcode Loterij Record Show]] | | height="13" | [[Liefde op het eerste gezicht (VTM)]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 & 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij / Sponsor Loterij Record Show]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 339: | Regel 437: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[M'n dochter en ik]] | | height="13" | [[M'n dochter en ik]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mariska]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 362: | Regel 467: | ||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1995 | | 1995, 1997 & 1998 | ||
| | | | ||
| Regel 369: | Regel 474: | ||
| componist | | componist | ||
| CD | | CD | ||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Reis & recreatie magazine]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koken met Cas]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | | 1995 | ||
| | | | ||
| Regel 384: | Regel 503: | ||
| CD | | CD | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Honeymoon (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1995 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode 1-2-3 Show]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het Rad van Fortuin (VTM)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TV Privé]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sport & Beeld (Sport 7)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De Nieuwe Soundmix Show (VT4)]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Soundmix Show Noorwegen]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1996 | |||
| | | | ||
| Regel 401: | Regel 569: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[CD Henny Huisman " | | height="13" | [[CD Henny Huisman "Beestenboelf"]] | ||
| componist | | componist | ||
| CD | | CD | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De TV Kapper]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1997 | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[RTL Live]] | | height="13" | [[RTL Live]] | ||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baby TV]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Kripto]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[EK Kripto]] | |||
| componist | | componist | ||
| televisie | | televisie | ||
| Regel 418: | Regel 613: | ||
| componist | | componist | ||
| commercial | | commercial | ||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vegas Nights]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Winkel van Sinkel]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1998 | | 1998 | ||
| | | | ||
| Regel 426: | Regel 635: | ||
| televisie | | televisie | ||
| 1999 | | 1999 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[10 jaar RTL 4]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Sponsorbingo Loterij]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij Live]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Postcode Loterij & Friends]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Puzzeltijd]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Woordzoeker]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 & 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Yes or No]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 1999 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mensen, Mensen]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Love Test]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Factor 4]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hij & Julia]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Zon, Zweet & Goud]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2000 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Lijn 4]] | |||
| componist | |||
| televisie | |||
| 2001 | |||
| | | | ||
Versie van 26 mei 2011 13:29
| Titel | functie | medium | jaar | opmerking |
| Single Harry Slinger en Het Nederlands Elftal “’t Is Weer Fijn Langs De Lijn” | componist | CD | 1985 | |
| De Ep Oorklep show | componist | televisie | 1987 | |
| Soundmixshow | componist | televisie | 1987-2001 | |
| Surprise show | componist | televisie | 1987-1997 | |
| Mini playbackshow | componist | televisie | 1987-1998 | |
| CD Henny Huisman "'k Zou Best Beroemd Willen Zijn" | componist | CD | 1987 | |
| Ron’s Honeymoon quiz | componist | televisie | 1987 | |
| Showmasters / Nu of Nooit Show (VTM) | componist | televisie | 1988 | |
| CD Henny Huisman "Hé, Doe Je Mee" | componist | CD | 1988 | |
| Spijkerhoek | componist | televisie | 1989 | |
| TV10 zendervormgeving | componist | televisie | 1989 | Slechts één keer gebruikt tijdens de perspresentatie |
| Soundmix Show (VTM) | componist | televisie | 1989-1997 | |
| Het Gouden Oog (VTM) | componist | televisie | 1989-1998 | |
| Tien om te Zien (VTM) | componist | televisie | 1989-2008 | |
| Single Ron Brandsteder “Engelen Bestaan Niet” | componist | CD | 1989 | |
| Single Patty & Shift “Wonderful” | componist | CD | 1989 | |
| RTL 4 zendervormgeving | componist | televisie | 1990-1997 | |
| Goede tijden slechte tijden | componist | televisie | 1990-heden | |
| Wie ben ik? | componist | televisie | 1990 | |
| Vrienden voor het leven | componist | televisie | 1990 | |
| Mini Playback Show (VTM) | componist | televisie | 1990 | |
| CD Henny Huisman "Met Z'n Allen" | componist | CD | 1990 | |
| CD Bart Kaell "Mini Playback" | componist | CD | 1990 | |
| Single Bart Kaëll “Zeil Je Voor Het Eerst?” | componist | CD | 1990 | |
| Single Bart Kaëll “Ik Wil Niet Dat Je Gaat” | componist | CD | 1990 | |
| Single Marco Borsato “At This Moment / Emozioni” | componist | CD | 1990 | |
| CD Helmut Lotti “Vlaamse Nachten” | componist | CD | 1990 | |
| Single Helmut Lotti “Waarom Ik? / You May Stop” | componist | CD | 1990 | |
| Single Helmut Lotti “Het Meisje Van De Buren” | componist | CD | 1990 | |
| CD-single Lisa Boray & Louis de Vries “Goede Tijden, Slechte Tijden” | componist | CD | 1991 | |
| Liefde op het eerste gezicht | componist | televisie | 1991-1996 | |
| Raar maar waar (VTM) | componist | televisie | 1991 | |
| Single Danny de Munk “Ze Zei Niet Eén Keer Ik Hou Van Jou” | componist | CD | 1991 | |
| CD-single & CD Danny de Munk “Vrienden voor het leven” | componist | CD | 1991 | |
| Single Bart Kaëll “Love Me Forever” | componist | CD | 1991 | |
| RTL 4 Nieuws | componist | televisie | 1992, 1996 & 1997 | |
| Showtime | componist | televisie | 1992-1999 | |
| RTL Sport | componist | televisie | 1992 | |
| Bureau Kruislaan | componist | televisie | 1992 | |
| RTL Club | componist | televisie | 1992 | |
| Zonder Ernst | componist | televisie | 1992 | |
| RTL Shop | componist | televisie | 1993 | |
| RTL 5 zendervormgeving | componist | televisie | 1993, 1994, 1997, 1998 & 1999 | |
| Eigen huis en tuin | componist | televisie | 1993 & 1999 | |
| Formule 1 | componist | televisie | 1993 | |
| Het zonnetje in huis | componist | televisie | 1993 | |
| Vrouwenvleugel | componist | televisie | 1993 | |
| RTL 5 Nieuws | componist | televisie | 1994 & 1995 | |
| Koffietijd! | componist | televisie | 1994 & 1998 | |
| Het spijt me | componist | televisie | 1994 | |
| Ron's Jong Geluk Show | componist | televisie | 1994 | |
| SamSam | componist | televisie | 1994 | |
| Onderweg naar morgen | componist | televisie | 1994, 1997, 1998, 2000 & 2002 | |
| CD-single Ruth Jacott “Onderweg naar Morgen” | componist | CD | 1994 | |
| CD-single Peter Douglas "Night To Remember" | componist | CD | 1994 | |
| CD-single Gerard Joling “Liefde op het eerste gezicht” | componist | CD | 1994 | |
| Pearl | componist | commercial | 1994 | |
| Liefde op het eerste gezicht (VTM) | componist | televisie | 1995 & 1996 | |
| Postcode Loterij / Sponsor Loterij Record Show | componist | televisie | 1995 | |
| Sterren Playback Show | componist | televisie | 1995 | |
| Liefde is... | componist | televisie | 1995 | |
| M'n dochter en ik | componist | televisie | 1995 | |
| Mariska | componist | televisie | 1995 | |
| Veronica Nieuwslijn | componist | televisie | 1995 | |
| Peter R. de Vries, misdaadverslaggever | componist | televisie | 1995 | |
| TV Woonmagazine | componist | televisie | 1995, 1997 & 1998 | |
| CD Henny Huisman "Best Tof" | componist | CD | 1995 | |
| Reis & recreatie magazine | componist | televisie | 1995 | |
| Koken met Cas | componist | televisie | 1995 | |
| CD-single Ingrid Simons & Martijn Schimmer “Goede Tijden, Slechte Tijden” | componist | CD | 1995 | |
| CD-single Christoff "Ik Beleef Het Allemaal Opnieuw" | componist | CD | 1995 | |
| Honeymoon (VTM) | componist | televisie | 1995 | |
| Postcode 1-2-3 Show | componist | televisie | 1996 | |
| Het Rad van Fortuin (VTM) | componist | televisie | 1996 | |
| TV Privé | componist | televisie | 1996 | |
| Sport & Beeld (Sport 7) | componist | televisie | 1996 | |
| De Nieuwe Soundmix Show (VT4) | componist | televisie | 1996 | |
| Soundmix Show Noorwegen | componist | televisie | 1996 | |
| Hans Kazan Magic & Mystery Show | componist | televisie | 1997 | |
| RTL Actueel | componist | televisie | 1997 | |
| CD Henny Huisman "Beestenboelf" | componist | CD | 1997 | |
| De TV Kapper | componist | televisie | 1997 | |
| RTL Live | componist | televisie | 1998 | |
| Baby TV | componist | televisie | 1998 | |
| Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| EK Kripto | componist | televisie | 1998 | |
| Heinz Sandwich Spread | componist | commercial | 1998 | |
| Vegas Nights | componist | televisie | 1998 | |
| Winkel van Sinkel | componist | televisie | 1998 | |
| 5 in 't Land | componist | televisie | 1999 | |
| 10 jaar RTL 4 | componist | televisie | 1999 | |
| Sponsorbingo Loterij | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij Live | componist | televisie | 1999 | |
| Postcode Loterij & Friends | componist | televisie | 2000 | |
| Puzzeltijd | componist | televisie | 1999 | |
| Woordzoeker | componist | televisie | 1999 & 2000 | |
| Yes or No | componist | televisie | 1999 | |
| Mensen, Mensen | componist | televisie | 2000 | |
| Love Test | componist | televisie | 2000 | |
| Factor 4 | componist | televisie | 2000 | |
| Hij & Julia | componist | televisie | 2000 | |
| Zon, Zweet & Goud | componist | televisie | 2000 | |
| Lijn 4 | componist | televisie | 2001 | |
| Eén tegen 100 | componist | televisie | 2001 |