Postbus 51 Oeuvre: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 50: | Regel 50: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Postbus 51 heeft antwoorden op uw vragen: ook op internet]] | |||
| 2000 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Geen spoed, wel politie]] | |||
| 2003 | |||
| Televisie | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Postbus 51|Terug naar Postbus 51]] | [[Postbus 51|Terug naar Postbus 51]] | ||
Versie van 1 mrt 2011 14:41
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Garantiekrediet voor het midden- en kleinbedrijf | 1970 | Televisie | |
| Samen leven, samen stemmen | 1980, 1985-1986 | Televisie | |
| Ik rook niet, ik sport | 1982 | Televisie | |
| Thuis in de informatica | 1985 | Televisie | |
| Dodenherdenking | 1985 | Televisie | |
| Wet studiefinanciering | 1986 | Televisie | |
| Postbus 51 infolijn | 1997 | Televisie | |
| Postbus 51 heeft antwoorden op uw vragen: ook op internet | 2000 | Televisie | |
| Geen spoed, wel politie | 2003 | Televisie |
Terug naar Postbus 51