Oeuvre Veronica Omroep Organisatie: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 116: | Regel 116: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Een jaar legaal Veronica]] | |||
| 1976 | |||
| Televisie | |||
|   | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Veronica klassiek]] | |||
| 1976 | |||
| Televisie | |||
|   | |||
|- valign="top" | |||
| height="26" | [[Jongeren kiezen]] | |||
| 1976 | |||
| Televisie | |||
|   | |||
Versie van 13 jan 2011 14:42
Chronlogische lijst van alle Nederlandse producties die te zien zijn geweest in de periode 1976-1995 op de Nederlandse televisie van de Veronica Omroep Organisatie.
| Titel | Jaar | Medium | Opmerking |
| Veronica aan land | 1976 | Televisie | |
| Veronica totaal | 1976 | Televisie | |
| Buitengebeuren | 1976 | Televisie | |
| Veronica's agenda | 1976 | Televisie | |
| Veronica actueel | 1976 | Televisie | |
| Veronica op het IJsselmeer | 1976 | Televisie | |
| Overzicht top 10 | 1976 | Televisie | |
| Overzicht top 5 | 1976 | Televisie | |
| Veronica's popjournaal | 1976 | Televisie | |
| Jongeren vandaag de dag | 1976 | Televisie | |
| Veronica extra | 1976 | Televisie | |
| De hooghe heeren | 1976 | Televisie | |
| Veronica sport | 1976-1992 | Televisie | |
| Will wil wel | 1976 | Televisie | |
| De Nederlandse top 40 | 1976 | Televisie | |
| Erasmo Carlos | 1976 | Televisie | |
| Volendam in Wenen | 1976 | Televisie | |
| Countdown 1976 | 1976 | Televisie | |
| Een jaar legaal Veronica | 1976 | Televisie |   |
| Veronica klassiek | 1976 | Televisie |   |
| Jongeren kiezen | 1976 | Televisie |   |