Oeuvre Maartje van Weegen: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (31 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |||
| width="160" height="13" | Titel | |||
| width="121" | functie | |||
| width="103" | medium | |||
| width="48" | periode | |||
| width="183" | opmerking | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| width="193" height="26" | [[Studio vrij]] | | width="193" height="26" | [[Studio vrij]] | ||
| width="80" | presentator | | width="80" | presentator | ||
| width="55" | Televisie | | width="55" | Televisie | ||
| width="77" | | | width="77" | 1971-1977 | ||
| width="130" | | |||
|- valign="top" | |||
| width="193" height="26" | [[KRO]] | |||
| width="80" | omroeper | |||
| width="55" | Televisie | |||
| width="77" | 1973-1980 | |||
| width="130" | | | width="130" | | ||
| Regel 21: | Regel 35: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1976 | | 1976 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Cijfers en letters]] | |||
| presentator | |||
| Televisie | |||
| 1976-1980 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Ratel]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 1977-1984 | |||
| | | | ||
| Regel 98: | Regel 126: | ||
| Radio | | Radio | ||
| 1982-2005 | | 1982-2005 | ||
| | | | ||
| Regel 129: | Regel 150: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="38" | [[Journaal]] | | height="38" | [[NOS Journaal]] | ||
| | | nieuwspresentator, redacteur, verslaggever | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1984-1989 | | 1984-1989 | ||
| Regel 174: | Regel 195: | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1987 | | 1987, 2002-2004, 2006 | ||
| | | | ||
| Regel 234: | Regel 255: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Verkiezingen provinciale staten]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 241: | Regel 262: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Erasmusprijs voor Bernard Haitink]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 248: | Regel 269: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Oorlog in de golf]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| Regel 279: | Regel 300: | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1992-1999 | | 1992-1999, 2004 | ||
| | | | ||
| Regel 300: | Regel 321: | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1992- | | 1992-1995 | ||
| | | | ||
| Regel 306: | Regel 327: | ||
| height="13" | [[Nationale herdenking watersnoodramp]] | | height="13" | [[Nationale herdenking watersnoodramp]] | ||
| commentaarstem | | commentaarstem | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| Regel 364: | Regel 378: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1995-1997 | | 1995-1997 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dingen die gebeuren]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 1995-1999 | |||
| | | | ||
| Regel 399: | Regel 420: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1995 | | 1995 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Middageditie]] | |||
| presentator | |||
| Televisie | |||
| 1996 | |||
| | | | ||
| Regel 428: | Regel 456: | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| * Ze presenteert het item Nationale 5 mei-viering in Wageningen | | * Ze presenteert het item Nationale 5 mei-viering in Wageningen | ||
|- valign="top" | |||
| height="38" | [[Amsterdam in de bocht]] | |||
| presentator | |||
| Televisie | |||
| 1997 | |||
| | |||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 444: | Regel 479: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[ | | height="13" | [[Tweede Kamerverkiezingen]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| | | Televisie | ||
| | | 1998 | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height=" | | height="38" | [[NOS Journaal]] | ||
| | | redacteur, verslaggever | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| | | 1999-2004 | ||
| | | | ||
| Regel 468: | Regel 503: | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | | 1999, 2002-2004, 2006 | ||
| | | | ||
| Regel 511: | Regel 546: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999-2000 | | 1999-2000 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Help vluchtelingen Kosovo]] | |||
| interviewer | |||
| Televisie | |||
| 1999 | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[Prinsjesdag]] | | height="13" | [[Prinsjesdag]] | ||
| presentator | | presentator, interviewer, commentaar | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 1999 | | 1999-2006 | ||
| | | | ||
| Regel 559: | Regel 601: | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2000 | | 2000-2003 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag van de vrijheid]] | |||
| presentator | |||
| Televisie | |||
| 2000-2001 | |||
| | | | ||
| Regel 833: | Regel 882: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2004 | | 2004 | ||
| | | | ||
| Regel 1.169: | Regel 1.211: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Met het oog op morgen]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2006 | |||
| eenmalig | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De klassieken]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2006-2012 | |||
| | | | ||
| Regel 1.230: | Regel 1.286: | ||
| height="13" | [[5 jaar na de traan]] | | height="13" | [[5 jaar na de traan]] | ||
| presentator | | presentator | ||
| Televisie | |||
| 2007 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nationale dodenherdenking]] | |||
| verslaggever | |||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 1.246: | Regel 1.309: | ||
| Televisie | | Televisie | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[TROS Nieuwsshow (radio)|TROS Nieuwsshow]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2008 | |||
| eenmalig | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Dag van de liefde]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Bommel]] | |||
| verteller | |||
| Radio | |||
| 2008 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Roll over Beethoven]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2008-2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 4 Top 400]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De school van Prem]] | |||
| commentaar | |||
| Televisie | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 4 prijs]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2009 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Chopin dag]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2010 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Festival Classique]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2010-2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Radio 4 Klassiek geeft]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De 17 Provinciën]] | |||
| presentator | |||
| Radio | |||
| 2011 | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Nederland valt aan]] | |||
| presentator | |||
| Televisie | |||
| 2012 | |||
| | | | ||
Huidige versie van 5 okt 2012 12:55
| Titel | functie | medium | periode | opmerking |
| Studio vrij | presentator | Televisie | 1971-1977 | |
| KRO | omroeper | Televisie | 1973-1980 | |
| Wat heet oud | presentator | Televisie | 1975-1976 | |
| Tijdschrift | presentator | Televisie | 1976 | |
| Cijfers en letters | presentator | Televisie | 1976-1980 | |
| Ratel | presentator | Radio | 1977-1984 | |
| Verstek 78, bestek 79 | presentator | Radio | 1978 | |
| Wat heet beter | presentator | Televisie | 1978-1979 | |
| Heropening KRO-studio | presentator | Televisie | 1979 | |
| School-TV aktueel | presentator | Televisie | 1980 | |
| Algemeen voorlichtingsprogramma Teleac | presentator | Televisie | 1980-1981 | |
| Handel in veiligheid | presentator, redacteur | Televisie | 1981 | |
| Op de valreep | presentator | Radio | 1981-1982 | |
| Open schooltijd | presentator | Televisie | 1981-1984 | |
| Programma van het jaar | presentator | Televisie | 1981 | |
| Brandpunt | commentaarstem | Televisie | 1982 | |
| Met het oog op morgen | presentator | Radio | 1982-2005 | |
| Op de valreep van 1981 | presentator | Radio | 1982 | |
| In memoriam | commentator | Televisie | 1983 | |
| Kruisraketten nee | presentator | Televisie | 1983 | |
| NOS Journaal | nieuwspresentator, redacteur, verslaggever | Televisie | 1984-1989 | |
| Luchtruim | presentator | Radio | 1984 | * gastpresentator van feestprogramma "Vandaag bestaat Radio Rijnmond één jaar" |
| Niet bekend | verslaggever | Radio | 1984 | * Den Haag Vandaag/Met het oog op morgen: eindrapport commissie Biesheuvel |
| Uit de grond van mijn hart | presentator | Televisie | 1984-1985 | |
| Het Capitool | presentator | Televisie | 1985-1987 1991-1995 |
|
| Tweede-Kamerverkiezingen | presentator | Televisie | 1986 | |
| Koninginnedag | presentator | Televisie | 1987, 2002-2004, 2006 | |
| Niet bekend | verslaggever | Radio | 1987 | * interview met Juliana en Bernhard tgv hun 50-jarig huwelijk |
| Verkiezingen Provinciale Staten | presentator | Televisie | 1987 | |
| Internationale nieuwsuitwisseling | presentator | Televisie | 1989 | |
| M/V-magazine | verslaggever | Radio | 1989 | |
| NOS laat | presentator | Televisie | 1989-1992 | |
| De stem van Duitsland | presentator | Televisie | 1990 | |
| Holland Festival | presentator | Televisie | 1990 | |
| NOS laat mondiale | presentator | Televisie | 1990 | |
| Verkiezingen provinciale staten | presentator | Televisie | 1991 | |
| Erasmusprijs voor Bernard Haitink | presentator | Televisie | 1991 | |
| Oorlog in de golf | presentator | Televisie | 1991 | |
| De stem van Amerika | presentator | Televisie | 1992 | |
| Friends for life gala 1992 | presentator | Televisie | 1992 | |
| Herdenkingsdienst vliegramp | presentator | Televisie | 1992 | |
| NOVA | presentator | Televisie | 1992-1999, 2004 | |
| Opmaat AIDS gala | presentator | Televisie | 1992 | |
| Rouwplechtigheid vliegramp Bijlmermeer | presentator | Televisie | 1992 | |
| Studio Sport journaal | presentator | Televisie | 1992-1995 | |
| Nationale herdenking watersnoodramp | commentaarstem | Televisie | 1993 | |
| Staken in de oorlog | presentator | Televisie | 1993 | |
| Gemeenteraadsverkiezingen 1994 | presentator | Televisie | 1994 | |
| Het Europese lijsttrekkersdebat | presentator | Televisie | 1994 | |
| Nationaal Bevrijdingsfeest 5 mei 1994 | presentator | Televisie | 1994 | |
| Presentatie kabinet Kok | commentaarstem | Televisie | 1994 | |
| Tweede Kamerverkiezingen | presentator | Televisie | 1994 | |
| Buitenhof | presentator | Televisie | 1995-1997 | |
| Dingen die gebeuren | presentator | Radio | 1995-1999 | |
| Herdenkingen | presentator | Televisie | 1995 | |
| Uit het nieuws | presentator | Radio | 1995-2004 | |
| NOVA-special uit Jakarta | presentator | Televisie | 1995 | |
| Provinciale Statenverkiezingen 1995 | presentator | Televisie | 1995 | |
| Staatsbezoek Koningin Beatrix aan Indonesië | presentator | Televisie | 1995 | |
| Middageditie | presentator | Televisie | 1996 | |
| De NPS-Cultuurprijs 1996 | presentator | Televisie | 1996 | |
| Libris Literatuur Prijs 1996 | presentator | Televisie | 1996 | |
| Verkiezingen Israël - Israël kiest | presentator | Televisie | 1996 | |
| Bevrijdingsdag | presentator | Televisie | 1997 | * Ze presenteert het item Nationale 5 mei-viering in Wageningen |
| Amsterdam in de bocht | presentator | Televisie | 1997 | |
| Edison concert 1998 | presentator | Televisie | 1998 | |
| Op reis | presentator | Televisie | 1998 | |
| Tweede Kamerverkiezingen | presentator | Televisie | 1998 | |
| NOS Journaal | redacteur, verslaggever | Televisie | 1999-2004 | |
| Beatrix op de Antillen | presentator | Televisie | 1999 | |
| Bevrijdingsdag | presentator | Televisie | 1999, 2002-2004, 2006 | |
| Hallo 2000 | presentator | Televisie | 1999 | |
| Help Turkije | presentator | Televisie | 1999 | |
| Katholieken in de twintigste eeuw | presentator | Televisie | 1999 | |
| Koningin Beatrix in China | commentator | Televisie | 1999 | |
| Kruispunt | commentator | Televisie | 1999 | |
| M2 | presentator | Televisie | 1999-2000 | |
| Help vluchtelingen Kosovo | interviewer | Televisie | 1999 | |
| Prinsjesdag | presentator, interviewer, commentaar | Televisie | 1999-2006 | |
| Verkiezingen Provinciale Staten | presentator | Televisie | 1999 | |
| 20 jaar Koningin Beatrix | presentator | Televisie | 2000 | |
| Amerikaanse verkiezingen 2000 | presentator | Televisie | 2000 | |
| Het goede, het ware en het schone | commentaarstem | Televisie | 2000 | |
| Huwelijk Prins Bernhard Jr. en Annette Sekreve | presentator | Televisie | 2000 | |
| Koninginnedagconcert | presentator | Televisie | 2000-2003 | |
| Dag van de vrijheid | presentator | Televisie | 2000-2001 | |
| Staatsbezoek Japanse keizer | presentator | Televisie | 2000 | |
| Aankondiging verloving Prins Willem-Alexander | presentator, redacteur | Televisie | 2001 | |
| Aanslagen op Amerika | presentator | Televisie | 2001 | |
| Constantijn en Laurentien | presentator | Televisie | 2001 | |
| Huwelijk Prins Constantijn en Laurentien Brinkhorst | presentator | Televisie | 2001 | |
| Inauguratie George W. Bush Jr. | presentator | Televisie | 2001 | |
| Maxima, de kennismaking | presentator | Televisie | 2001 | |
| Prins Bernhard 90 jaar | presentator | Televisie | 2001 | |
| Prinses Juliana | presentator | Televisie | 2001 | |
| Staatsbezoek Rusland | presentator, redacteur | Televisie | 2001 | |
| Verkiezingen | presentator | Televisie | 2001 | |
| 11 september een jaar later | presentator | Televisie | 2002 | |
| Aanslag Pim Fortuyn | presentator | Televisie | 2002 | |
| Begrafenis Britse koningin-moeder | presentator | Televisie | 2002 | |
| Begrafenis Pim Fortuyn | presentator | Televisie | 2002 | |
| Gemeenteraadsverkiezingen 2002 | presentator | Televisie | 2002 | |
| Het huwelijk | presentator | Televisie | 2002 | |
| Het huwelijk met gebarentolk | presentator | Televisie | 2002 | |
| Het huwelijk: de opmaat | presentator | Televisie | 2002 | |
| Het huwelijk: Feest in de arena en vooruitblik | presentator | Televisie | 2002 | |
| Interview met Willem-Alexander en Maxima | presentator | Televisie | 2002 | |
| Oranje in 2002 | commentator | Televisie | 2002 | |
| Presentatie kabinet Balkenende | presentator | Televisie | 2002 | |
| Prins Claus 1926-2002 | presentator | Televisie | 2002 | |
| Prins Claus 1926-2002: De uitvaart | presentator | Televisie | 2002 | |
| Thema-avond presentatie bouwfraude | presentator | Televisie | 2002 | |
| Tweede Kamerverkiezingen 2002 | presentator | Televisie | 2002 | |
| Aangifte prinsesje | presentator | Televisie | 2003 | |
| Aanval op Irak | presentator, verslaggever | Televisie | 2003 | |
| Arrestatie Saddam Hussein | presentator | Televisie | 2003 | |
| Herdenking 11 september 2001 | presentator | Televisie | 2003 | |
| Het is een meisje! | presentator | Televisie | 2003 | |
| Hoogtepunten koninginnedagconcert 2003 | presentator | Televisie | 2003 | |
| Tweede kamerverkiezingen | presentator | Televisie | 2003 | |
| Verloving Friso en Mabel | presentator | Televisie | 2003 | |
| Afscheid Prinses Juliana | presentator | Televisie | 2004 | |
| Afscheid Prins Bernhard | presentator | Televisie | 2004 | |
| Amerikaanse verkiezingen 2004 | presentator | Televisie | 2004 | |
| Crematieplechtigheid Theo van Gogh | commentator | Televisie | 2004 | |
| Doop Prinses Catharina-Amalia | presentator | Televisie | 2004 | |
| Gesprek met Friso en Mabel | presentator | Televisie | 2004 | |
| Herdenking Prins Bernhard Staten Generaal | presentator | Televisie | 2004 | |
| Huwelijk Friso en Mabel | presentator | Televisie | 2004 | |
| Journaal | presentator | Televisie | 2004 | * NOS Aktueel gekoppeld aan extra Journaal nav overlijden Prins Bernhard. Maartje presenteert NOS Aktueel |
| Koningin bezoekt Europees parlement | presentator | Televisie | 2004 | |
| Koningin in Thailand | presentator | Televisie | 2004 | |
| Maxima in de Raad van State | presentator | Televisie | 2004 | |
| Ondertekening Europese grondwet | presentator | Televisie | 2004 | |
| Overbrengen Prins Bernhard naar Den Haag | presentator | Televisie | 2004 | |
| Overlijden Prins Bernhard | presentator | Televisie | 2004 | |
| Prinses Juliana 1909-2004 | presentator | Televisie | 2004 | |
| Prins Bernhard 1911-2004 | presentator | Televisie | 2004 | |
| Rouwplechtigheid Arafat Cairo | presentator | Televisie | 2004 | |
| Samenvatting uitvaart Prins Bernhard | commentator | Televisie | 2004 | |
| Uitvaart Prinses Juliana | presentator | Televisie | 2004 | |
| Uitvaart Prins Bernhard | presentator | Televisie | 2004 | |
| 25 jaar Beatrix | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koninginnedag 2005 | presentator | Televisie | 2005 | |
| 25 kroonjaren, Koningin Beatrix 1980-2005 | presentator | Televisie | 2005 | |
| 60 jaar bevrijdingsdag | verslaggever | Televisie | 2005 | |
| 60 jaar na Hiroshima | presentator | Televisie | 2005 | |
| Aangifte geboorte Prinses Alexia | presentator | Televisie | 2005 | |
| Beatrix 25, het jubileumdiner | presentator | Televisie | 2005 | |
| Bevrijders van toen…in Apeldoorn | presentator | Televisie | 2005 | |
| Bijzetting Prins Rainier III van Monaco | presentator | Televisie | 2005 | |
| Concert op de Amstel | presentator | Televisie | 2005 | |
| Dag van de vrijheid | presentator | Televisie | 2005 | |
| Doop Prinses Alexia | presentator | Televisie | 2005 | |
| Eredoctoraat Koningin Beatrix | presentator | Televisie | 2005 | |
| Grondwest ja/nee, debatavond | presentator | Televisie | 2005 | |
| Help slachtoffers aardbeving Pakistan | presentator | Televisie | 2005 | |
| Herdenking moord Theo van Gogh | presentator | Televisie | 2005 | |
| Herdenking slachtoffers zeebeving zuid-oost Azië | presentator | Televisie | 2005 | |
| Herdenking tsunami | presentator | Televisie | 2005 | |
| Huwelijk Charles en Camilla | presentator | Televisie | 2005 | |
| Huwelijk Prins Floris en Aimee Sohngen | presentator | Televisie | 2005 | |
| Huwelijk Prins Pieter-Christiaan en Anita van Eijk | presentator | Televisie | 2005 | |
| In vrijheid verbonden | presentator | Televisie | 2005 | |
| Inauguratie George W. Bush Jr. | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Friesland | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Gelderland | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Groningen | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Limburg | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Utrecht | presentator | Televisie | 2005 | |
| Koningin Beatrix bezoekt Zuid-Holland | presentator | Televisie | 2005 | |
| Uitslagen referendum Europese grondwet | presentator | Televisie | 2005 | |
| Met het oog op morgen | presentator | Radio | 2006 | eenmalig |
| De klassieken | presentator | Radio | 2006-2012 | |
| Beatrix in de west | presentator | Televisie | 2006 | |
| 'Hallo, hier Hilversum…!' | presentator | Televisie | 2006 | |
| Herdenking Hongaarse opstand | presentator | Televisie | 2006 | |
| Staatsbezoek Argentinië | presentator | Televisie | 2006 | |
| Staatsbezoek België | presentator | Televisie | 2006 | |
| Trooping the color | presentator | Televisie | 2006 | |
| Tweede Kamer verkiezingen 2006 | presentator | Televisie | 2006 | |
| Uitslagen gemeenteraadsverkiezingen 2006 | presentator | Televisie | 2006 | |
| 5 jaar na de traan | presentator | Televisie | 2007 | |
| Nationale dodenherdenking | verslaggever | Televisie | 2007 | |
| Provinciale Statenverkiezingen 2007 | presentator | Televisie | 2007 | |
| Staatsbezoek Turkije | presentator | Televisie | 2007 | |
| TROS Nieuwsshow | presentator | Radio | 2008 | eenmalig |
| Dag van de liefde | presentator | Radio | 2008 | |
| Bommel | verteller | Radio | 2008 | |
| Roll over Beethoven | presentator | Radio | 2008-2009 | |
| Radio 4 Top 400 | presentator | Radio | 2009 | |
| De school van Prem | commentaar | Televisie | 2009 | |
| Radio 4 prijs | presentator | Radio | 2009 | |
| Chopin dag | presentator | Radio | 2010 | |
| Festival Classique | presentator | Radio | 2010-2011 | |
| Radio 4 Klassiek geeft | presentator | Radio | 2011 | |
| De 17 Provinciën | presentator | Radio | 2011 | |
| Nederland valt aan | presentator | Televisie | 2012 |