Oeuvre van Antonie Kamerling: verschil tussen versies
Uit B&G Wiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (20 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 3: | Regel 3: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- style="font-weight:bold" valign="top" | |- style="font-weight:bold" valign="top" | ||
| width=" | | width="150" height="13" | Titel | ||
| width=" | | width="120" | Functie | ||
| width=" | | width="95" | Jaar | ||
| width=" | | width="68" | Medium | ||
| width=" | | width="74" | Opmerking | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| Regel 27: | Regel 27: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1993 | | 1993 | ||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Help (NCRV)]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Respect (IKON)]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Oog in oog]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[En Route]] | |||
| acteur | |||
| 1994 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Koekoek]] | |||
| acteur | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Darkling]] | |||
| acteur | |||
| 1995 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[De orde der dingen]] | |||
| acteur | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Eine kleine nachtmerrie]] | |||
| acteur | |||
| 1996 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Lisa | |||
| acteur | |||
| 1996 | |||
| bioscoop | | bioscoop | ||
| | | | ||
| Regel 46: | Regel 109: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[All Stars (film)]] | | height="13" | [[All Stars (film)]] | ||
| acteur | |||
| 1997 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Baantjer]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 1997 | | 1997 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Hot dogs]] | |||
| acteur | |||
| 1997 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Left Luggage]] | |||
| acteur | |||
| 1998 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Sentimental education | |||
| acteur | |||
| 1998 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Het 14de kippetje]] | |||
| acteur | |||
| 1998 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 55: | Regel 153: | ||
| acteur | | acteur | ||
| 1999 - 2001 | | 1999 - 2001 | ||
| | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | The runner | |||
| acteur | |||
| 2000 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 66: | Regel 171: | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | | | height="13" | Soul Assasin | ||
| acteur | | acteur | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| Regel 77: | Regel 182: | ||
| 2001 | | 2001 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Feestje!]] | |||
| acteur | |||
| 2004 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Mindhunters]] | |||
| acteur | |||
| 2004 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
| Regel 84: | Regel 203: | ||
| 2005 | | 2005 | ||
| televisie | | televisie | ||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | The Exorcist: The beginning | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Dominion: Prequel to the Excorcist | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Wicked | |||
| acteur | |||
| 2005 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Five Fingers | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Horizonica]] | |||
| acteur | |||
| 2006 | |||
| bioscoop | |||
| | | | ||
|- valign="top" | |- valign="top" | ||
| height="13" | [[HannaHannaH]] | | height="13" | [[HannaHannaH]] | ||
| acteur | |||
| 2007 | |||
| televisie | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Vlucht]] | |||
| acteur | | acteur | ||
| 2007 | | 2007 | ||
| Regel 100: | Regel 261: | ||
| | | | ||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Nefarious | |||
| acteur | |||
| 2008 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Prima Primavera | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[The blue horse]] | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | Budapest | |||
| acteur | |||
| 2009 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|- valign="top" | |||
| height="13" | [[Spaanse draf]] | |||
| acteur | |||
| 2010 | |||
| bioscoop | |||
| | |||
|} | |} | ||
[[Antonie Kamerling|Terug naar biografie]] | [[Antonie Kamerling|Terug naar biografie]] | ||
Huidige versie van 12 okt 2010 08:00
| Titel | Functie | Jaar | Medium | Opmerking |
| Goede tijden slechte tijden | acteur | 1990 - 1993, 1995 | televisie | |
| De kleine blonde dood | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Suite 16 | acteur | 1993 | bioscoop | |
| Help (NCRV) | acteur | 1994 | televisie | |
| Respect (IKON) | acteur | 1994 | televisie | |
| Oog in oog | acteur | 1994 | televisie | |
| En Route | acteur | 1994 | televisie | |
| Koekoek | acteur | 1995 | televisie | |
| Darkling | acteur | 1995 | televisie | |
| De orde der dingen | acteur | 1996 | televisie | |
| Eine kleine nachtmerrie | acteur | 1996 | televisie | |
| Lisa | acteur | 1996 | bioscoop | |
| Windkracht 10 | acteur | 1996 - 1997 | televisie | |
| Baantjer | acteur | 1997 | televisie | |
| All Stars (film) | acteur | 1997 | bioscoop | |
| Baantjer | acteur | 1997 | televisie | |
| Hot dogs | acteur | 1997 | televisie | |
| Left Luggage | acteur | 1998 | bioscoop | |
| Sentimental education | acteur | 1998 | bioscoop | |
| Het 14de kippetje | acteur | 1998 | bioscoop | |
| All Stars (serie) | acteur | 1999 - 2001 | televisie | |
| The runner | acteur | 2000 | bioscoop | |
| Ik ook van jou | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Soul Assasin | acteur | 2001 | bioscoop | |
| Saint Amour | acteur | 2001 | televisie | |
| Feestje! | acteur | 2004 | bioscoop | |
| Mindhunters | acteur | 2004 | bioscoop | |
| ONM | acteur | 2005 | televisie | |
| The Exorcist: The beginning | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Dominion: Prequel to the Excorcist | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Wicked | acteur | 2005 | bioscoop | |
| Five Fingers | acteur | 2006 | bioscoop | |
| Horizonica | acteur | 2006 | bioscoop | |
| HannaHannaH | acteur | 2007 | televisie | |
| Vlucht | acteur | 2007 | televisie | |
| Voetbalvrouwen | acteur | 2008 | televisie | |
| Nefarious | acteur | 2008 | bioscoop | |
| Prima Primavera | acteur | 2009 | bioscoop | |
| The blue horse | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Budapest | acteur | 2009 | bioscoop | |
| Spaanse draf | acteur | 2010 | bioscoop |